برو به محتوای اصلی

دیجیتال مارکتینگ

آیا در مورد دیجیتال مارکتینگ سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره دیجیتال مارکتینگ بپرس!

احسان خواجوی
موسس آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا

من به عنوان کسی که در آموزشگاه‌ها حتی مجتمع فنی تهران درس دادم، همیشه گفتم که 90 درصد کلاس‌های آموزشگاه‌ها فقط هدر دادن پول و وقته. متاسفانه فضای آموزش دیجیتال مارکتینگ در ایران خیلی پولی شده؛ افرادی که حتی یک روز کار اجرایی دیجیتال مارکتینگ انجام ... (بیشتر)

احسان خواجوی
موسس آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا

الان توی تهران با فقدان نیروهای دیجیتال مارکتینگ مواجهیم! در شهرستان‌ها که وضع بدتره! اما قطعا به جز آگهی‌های استخدامی، اگر رویدادهای استارتاپی در شهرتون برگزار میشه اونجا میتونید نیروهای خوبی پیدا کنید. در غیر اینصورت بهترین کار اینه که یه مشاور ا... (بیشتر)

چاپ و تبلیغات کوثر
چاپ و تبلیغات چاپی

پیشنهاد من پیش از هر اقدامی، مطالعه مقالات مرتبط با حوزه دیجیتال مارکتینگ و ویدئوهای آموزشی مرتبط با این حوزه در کانال یوتیوب است، همچنین در صورت داشتن سوالات در زمینه دیجیتال مارکتینگ میتوانید با مشاوران دیجیتال مارکتینگ ایران وب لایف۱۱ مشورت نمایید... (بیشتر)

چاپ و تبلیغات کوثر
چاپ و تبلیغات چاپی

بدون شک نمیتوان در این زمینه جواب قطعی داد که شما حتما باید از این مرحله ورود به این حوزه را شروع کنید. اما به طور کلی تحقیق و بررسی اصول دیجیتال مارکتینگ حرف اول را در ان زمینه میزند. پیشنهاد ما به شما مطالعه مقالات بخش دیجیتال مارکتینگ۶ ایران وب ل... (بیشتر)

حبیب پور

اگر می‌خواهید یک دیجیتال مارکتر شوید، می‌توانید این نوشته را بخوانید :

چگونه دیجیتال مارکتر شویم؟۱۴

سعی کرده با زبان ساده و به صورت سطحی، مهارت‌های موردنیاز رو توضیح بده.

 

حامد میرزائی
دیجیتال مارکتر

پیشنهاد میکنم قبل از ورود به هر دوره‌ای اول خودتون در این زمینه مطالعه کنید و با کلیات کار بیشتر آشنا بشید بعد دوره انتخاب کنید، من استاد حسین صفوی رو پیشنهاد میکنم، تو سایت ایشون (asargozari.com۲۳) مطالب بسیار ارزشمند هست که خیلی میتونه کمکتون کنه.

الیاس بشکنی
مهندس کامپیوتر

به نظرم خودتون با کمک گوگل و کتاب و مقاله پیش برید بهتر نتیجه میگیرید تا به صورت آکادمیک.

رسول زارع
موسس سایت ساز سی فایو see5.ir

اگر در مراحل اولیه کسب و کار هستید توصیه میکنم سراغ روش‌های زمانبر و پرهزینه نرید، برای شروع کار میتونید از سرویس‌های سایت‌ساز۱۷ و فروشگاه‌ساز استفاده کنید، که تمام مراحل اولیه و پیش‌نیازهای ساخت یک فروشگاه خوب رو انجام میدن و شما میتونید تمرکز تون ر... (بیشتر)

ناشناس

به عنوان یه ابزار داخلی میتونید از نئولایز۲۰ استفاده کنید. اما فقط روی اینستاگرام فعلا فعالیت داره.

این ابزارهایی که دوست عزیزمون اشاره کردند بسیار کاربردی هستند اما بیشتر برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی هستند. به شخصه توصیه میکنم برای مانیتورینگ و تحلیل بطور خاص از ابزار مخصوص آن شبکه استفاده کنید ولی iconsquare ابزار تحلیلی کلی خوب و مقرون به صرفه... (بیشتر)

👤 Top Contributors