برو به محتوای اصلی

شرکت دانش‌بنیان

آیا در مورد شرکت دانش‌بنیان سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره شرکت دانش‌بنیان بپرس!

سهیل قهرمانی
مشاور دیجیتال‌مارکتینگ و توسعه کسب‌و‌کار

سهمیه امریه سربازی فعالان دانش‌بنیان بزودی اجرایی می‌شود.

تهران – ایرنا - معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از تخصیص سهمیه مشخص امریه خدمت سربازی از سوی ستاد کل نیروهای مسلح برای استفاده مشمولان فعال در حوزه دانش‌بنی... (بیشتر)

نیک

پیشنهاد من اینه که تا هنوز خبری نیست، قبل از دانش‌بنیان شدن، فرایند شرکت خلاق شدن رو طی کنید که امتیازات بهتری داره و فعلا خیلی ساده‌تره.

داود متولی زاده
موسس شرکت هلینوس-دکتری هوش مصنوعی-رباتیکز

خیر تا جایی که من می‌دونم چون منهای بعضی‌ها که متصل به .... هستن و دارن استفاده می‌کنن بقیه هیچ نوع حمایتی نمیشتن و بعضا مورد حمله هم قرار میگیرن.

علتش هم اینه تجارت خیلی از بزرگواران آسیب میبینی اگر این‌ها بیان بالا و بتونن چیزی رو تولید کنن در کشو... (بیشتر)

ایمان

ابتدا در سامانه سینا ثبت نام کنید.

در صورتی که شرایط زیر را داشته باشید می‌تونید از مزایای امریه و یا پروژه جایگزین خدمت استفاده کنید:

1- سه ماه بیمه در شرکت دانش‌بنیان یا فناور

2- کسب حداقل امتیاز 

3- ارائه معرفی نامه از شرکت

http://daneshbonyan.i... (بیشتر)

پریسا رزازی
کارشناسی ارشد IT -کارشناس توسعه کسب و کار اسنپ تریپ

شرکت دانش بنیان از نظر سرمایه گذاران، فاندرها، کارمندان، سابقه و کلا بک گراند دست اندرکاران، نوع محصول و حتی کدها یکسری استانداردها باید داشته باشه که معمولا در این پروسه خیلی سختگیری میشه و تا جایی که میدونم معافیت از مالیات و سربازی هم دارن.

ناشناس

برای دریافت مجوز PSP می‌بایست تجهیزات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری گسترده در شبکه بانکی در سراسر کشور داشته باشید. میلیاردها تومن سرمایه نیاز هست که یک شرکت بعنوان یک PSP مجوز فعالیت رو داشته باشه! تقریبا میتونید این احتمال رو صفر در نظر بگیرید که یک فی... (بیشتر)

محمد کرمانپور
مدیر نوآوری و توسعه کسب و کار

 هر شرکتی باید چهار مرحله را طی کند تا پس از ارزیابی صلاحیت، به عنوان شرکت دانش‌بنیان شناخته  شود. باید بعد از تکمیل تمامی بخشهای خواسته شده در سامانه دانش‌بنیان ۷۰مدارک خواسته شده را ارسال کنید.

کارگروه ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان نیز... (بیشتر)

علاوه بر توضیحات آقای محسن فرجی:

  • باید توجه داشته باشید که "شرکت دانش بنیان جواب‌کو" با "شرکت جواب‌کو (سهامی خاص) که دارای محصول دانش‌بنیان هست" متفاوت هست. پس بر اساس ساختار بلند مدت شرکت خود اقدام به ثبت شرکت کنید و نه بر اساس استفاده از مزایای... (بیشتر)
  • ابتدا شما باید یک شرکت حقوقی باشید. نوع آن تاثیری بر ارزیابی ندارد.
  • مراکز پارک علم و فناوری در هر استان معمولاً مرکزی به نام "امور موسسات دانش بنیان" دارند که وظیفه‌ی اصلی آن هماهنگی و ارایه‌ی این خدمات هستند که به صورت رایگان این خدمات را ارا... (بیشتر)

ابتدا شما باید در سامانه ثریا۱۶۷ متعلق به بنیاد ملی نخبگان۸۰ ثبت نام کنید، پس از ثبت‌نام شما مدارک و مستنداتی که در این پرتال از شما خواسته می‌شود را تهیه و تکمیل می‌کنید، سپس برای ارزیابی ارسال می‌شود. درصورتیکه شما دارنده‌ی حداقل امتیاز این موضوع شناخ... (بیشتر)

👤 Top Contributors