برو به محتوای اصلی

پیش‌بینی

آیا در مورد پیش‌بینی سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره پیش‌بینی بپرس!

پویا غفاری ، بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی مد فیزا

به نظر من از بین نخواهد رفت ولی به آن جایگاهی که شایسته هست در مقابل پولی که برای ایده جاه‌طلبانه ایلان ماسک سرمایه‌گذاری شده سود بالایی نخواهد داشت مگر اینکه ایده‌های بهتری ارایه کنند مثلا ایده ماشین‌های برقی من را متحیر نکردند ولی ایده تریلی‌های ... (بیشتر)

۴
ناشناس

یکی از بهترین سایت‌ها برای مشاهده پیش‌بینی آب و هوا سایت زیر هست:

https://www.accuweather.com/۲۹

این سایت پیش‌بینی آب و هوا در بازه‌های مختلف 3 روزه، یک هفته‌ای و... رو در اختیار شما قرار می‌ده. می‌تونید به راحتی شهر مورد نظرتون در هر نقطه‌ای از جهان ر... (بیشتر)

۸

فرق نمیکنه متولد کدام دهه باشید. یک شخص باید با شرایط اجتماعی شهر و کشوری که در آن زندگی میکند آشنایی داشته باشد. همچنین دانستن در مورد اقتصاد کشوری که در آن زندگی میکند هم یکی از بدیهیات هست. شخصی که میخواهد شرایط اقتصادی خوبی و عالی داشته باشد حت... (بیشتر)

۶

درگیری زیاد این نسل‌ها با تکنولوژی، تا حد زیادی باعث آینده روشن‌ترشون میشه.

۳
داده پردازان راستین ، راهکارهایی برای تجارت الکترونیک

سایت‌های پیش‌بینی و شرط‌بندی از آنجایی که برای دریافت نماد دچار مشکل می‌شوند توسط شرکت‌ها انجام نمی‌شوند. اما در صورت تمایل می‌توانید داخل وب‌سایت پونیشا به آدرس http://ponisha.ir۵۵ پروژه ایجاد کنید و از بین افرادی که درخواست همکاری می‌دهند یک فرد من... (بیشتر)

۶
الناز نجفی ، مهندس کارشناس تجهیزات پزشکی

اپلیکیشن‌هایی که در شبکه جم تبلیغ میشه، مثل اپ پولیک، کلاهبرداری هستن و توصیه نمیکنم اصلا نصبشون کنید. اینو بدونید که بدون زحمت پول درآوردن یک خیال پوچ هست و توصیه میکنم قبل از نصب هر اپلیکیشنی حتما از قبل تحقیق کنید و مطمئن بشید که خدایی نکرده وقت... (بیشتر)

۶
مهدی غنیمی‌فرد ، دانشجوی دکتری زبان‌شناسی رایانشی

به نظر من این پروژه یکی از نمادهای نابرابر اقتصادی و فناوری در دنیای امروز است. یک شرکت خصوصی با سرمایه‌ای سرسام‌آور می‌تواند موشکی را هوا کند که بسیاری از کشورها حتی حق استفاده از این فناوری را هم ندارند. هرچند انجام چنین پروژه‌ای از دید بعضی برای... (بیشتر)

۱۰

پیشتر مقاله‌ای برای سایت میدان در این باره نوشته‌ام که بخش‌هایی از آن را اینجا می‌آورم. لینک در انتهای مطلب.


در ۱۹۶۷میلادی پیمانی جهانی برای صیانت از استفاده‌ی صلح‌آمیز از فضا شکل گرفت که ۱۰۷کشور به آن پیوستند. پیمان فضایی ماورای‌جو (که ایران آن ر... (بیشتر)

۱۲
رامین صفایی ، دانشجوی نرم‌افزار

کاملا برعکس! حتی تصور آینده‌ای که اپ‌ها جایگزین وب‌سایت‌ها باشن سخته. وب برتری‌های زیادی نسبت به اپ داره و با مورد توجه قرار گرفتن Progressive Web Apps در آینده نزدیک بالاخره به ترکیبی ایده‌آل از وب و اپ می‌رسیم. ترکیبی که علاوه بر ویژگی‌های مثبت و... (بیشتر)

۱۷

قطعا همچین تصویری برای من ممکن نیست.

پدر همسرم همیشه یه جمله جالب درمورد گذر زمان میگن و اون اینه که اگر پدرم (پدربزرگ همسرم) همین الآن دوباره زنده بشن بلافاصله مجددا مرحوم میشن، از تعجب و ترس از این همه تغییر غیرقابل تصوری که به وجود اومده (تلوزیو... (بیشتر)

۱۴
👤 Top Contributors