برو به محتوای اصلی

گوشی هوشمند

آیا در مورد گوشی هوشمند سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره گوشی هوشمند بپرس!

محسن

اگر ویروسی نباشد گزینه‌ی بازگشت به تنظیمات کارخانه (Factory Reset)

اگر ویروسی باشد فلش

یکی از بهترین روش‌های انتقال لیست مخاطبین، استفاده از Google Contact هست، به این صورت که شما ابتدا همه‌ی کانتکت‌های شما در گوگل سینک می‌شود و در دیوایس بعدی، کافی هست که به اکانت گوگل وارد شده و مخاطبین را سینک کنید.

دانیال

به نظر من انر پلی بخر، حدود 3 تا 4 میلیون نو و خیلی سیستم عامل بالایی دارد. حتی فورتنایت که سیستم عامل زیادی میخواد رو اجرا میکنه.

من جای شما بودم بعد از خرید گوشی گزینه‌های دیگر رو بررسی نمی‌کردم و سعی می‌کردم از گوشی‌ای که خریدم لذت ببرم و قابلیت‌هاش رو سرچ کنم تا نهایت استفاده رو ازش ببرم. 

محسن

یه مطالعه‌ی سطحی در این زمینه داشتم و برداشتم اینکه که اگه گوشی را روت کنیم به تمامی فایل‌های سیستمی اندروید که قفل شده و از دسترس ما خارج شده دسترسی پیدا می‌کنیم. تقریبا شبیه ویندوز که می‌توان با یه ترفندهای خاصی (مثل نصب یک ویندوز دیگر یا برنامه‌... (بیشتر)

با رات پنل از راه دور میتوان به گوشی طرف دسترسی داشت اما باید تو کارتون حرفه‌ای باشید.

فعال کردن hotspot در گوشی‌ اندرویدی:

  1. ابتدا وارد setting گوشی شوید.
  2. در قسمت Wireless & Networks، گزینه More را پیدا کنید.
  3. گزینه Tethering & Portable Hotspot را پیدا کنید و در آن بخش گزینه Personal hotspot را انتخاب کنید.
  4. به ک... (بیشتر)

یکی از مشکلاتی که کاربران آیفون دارند این است که نمی‌توانند شماره‌های مخاطبین خود را از گوشی به سیم‌کارت منتقل نمایند تا بعد از آن بتوانند شماره‌ها را به گوشی اندرویدی انتقال دهند. برای حل این مشکل راه حلی وجود دارد. ابتدا از تمام کانتکت خود در آیک... (بیشتر)

برای اینکه ‌بهتر متوجه شین، از جزئیات فنی دوری میکنم. 

در LCD‌ها تقریبا یک نور سفید از یه فیلتر رد میشه که هر پیکسل رنگ میگیره. ولی در LED‌ها، دیگه نور سفید و فیلتر رنگی وجود نداره. بلکه هر پیکسل، به طور جداگونه میتونه رنگ و نور تولید کنه. ... (بیشتر)

👤 Top Contributors