برو به محتوای اصلی

تدریس

آیا در مورد تدریس سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره تدریس بپرس!

ناشناس

من تصور نمیکنم این نبود آموزش‌های مبتدی و در دسترس به خاطر کم بودن بازار کارش باشه بلکه تصور میکنم خیلی آموزش‌هاش بطور عملی و کاربردی در سطح شغل‌ها و خدمات موجود در جامعه نیست و متخصصین واقعیش هم در سطحی نیستند که بخوان بشینن یک جا یا در یک آموزشگا... (بیشتر)

ابراهیم اسدی
لیسانس علوم اجتماعی/معلم بازنشسته

اعلام شرایط و ضوابط استخدام اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی (96/7/5) http://www.iranconferences.ir۳۳  

اعلام شرایط و ضوابط استخدام اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی

به گزارش خبرنگار مهر، شرایط و ضوابط استخدام اعضای هیأت ع... (بیشتر)

ناشناس

به شخصه چه در دوران مدرسه و چه در دوران دانشگاه از معلمین و اساتیدی که صرفاً یکسویه صحبت می‌کردند و صرفاً به تشریح مطالب درسی علاقه زیادی داشتند بیزار بودم. اساساً از نوع توجه بچه‌ها و بی‌حوصلگی و بی‌علاقگی کاملا این قضیه مشخص بود اما نمیدونم چرا ب... (بیشتر)

ابراهیم اسدی
لیسانس علوم اجتماعی/معلم بازنشسته

از نظر من این کار غیر منطقی و احساسی است زیرا:

۱. زبان روسی زبان علمی جهان نیست

۲. نگرش مردم ایران به روس‌ها مثبت نیست

۳. کمترین تاثیر را در ارتباط بین‌المللی خواهد داشت

*اگر قرار است زبان دومی تعیین شود بهتر است اختیاری باشد و زبان‌های چینی، فرانسوی، ... (بیشتر)

زهرا باغبان
معمار و طراح داخلی

تدریس زبان روسی به عنوان زبان دوم، موضوعی بود که چند وقت پیش مطرح شد. البته بعد اصلاحش کردن و گفتن که موضوع سر اینه که زبان انگلیسی نباید تنها زبان خارجی باشه که در مدارس تدریس میشه! ولی در کل به نظر من زبان انگلیسی از این جهت که زبان بین‌المللی هس... (بیشتر)

پاسختدریس
کاوه متمادی
مشاور تجارت الکترونیک و کسب و کار آنلاین

نمیشه واقعا زمان داد ولی هر وقت این توانایی رو دیدیم تو خودمون که تونستیم پیشرفته‌ترین و پیچیده‌ترین مسایل رو به زبان ساده به افرادی که هیچ اطلاعی از آن موضوع ندارن توضیح بدیم نشون دهنده این است که ما تو اون زمینه متخصص هستیم.

پاسختدریس

این موضوع برای علوم و رشته‌های مختلف متفاوت است. میزان نظری یا عملی بودن و پارامترهایی دیگر مانند محل آموزشی، کیفیت تمرین و... بسیار بر این موضوع تاثیر‌گذار است. اما بسیاری معتقد هستند اگر در هر زمینه‌ای ده هزار (۱۰۰۰۰) ساعت وقت گذاشته شود در آن رش... (بیشتر)

مو نوروزیان
طراح ،پرزنتر و فکر کن

۱- صبر، صبر و صبر!

۲- درواقع برای یاددان ابتدا باید آموزنده بود. باید شاهد بود و نکات را دید و بخاطر سپرد. البته این شیوه در سبک آموزشی ایران جایی ندارد، اما چه بهتر که از خود شروع کنیم. تجربه آموزش به من فهمانده که باید در جای طرف مقابلم بنشینم و ... (بیشتر)

بهترین روشی که میتونم برای یادگیری PHP یا هر تکنولوژی دیگه‌ای پیشنهاد بدم، استفاده از منابع آنلاین هست. اگه با زبان انگلیسی آشنا باشین که مسیر خیلی راحتی دارین، فیلم‌های آموزشی و کتاب‌های بسیار خوبی موجود هست. مثل دوره‌های :
https://www.udemy.com۵۱
د... (بیشتر)

👤 Top Contributors