برو به محتوای اصلی

کشورها

آیا در مورد کشورها سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره کشورها بپرس!

محمد
مهندسی نرم افزار

پورتلند شهری در ایالت اورگن آمریکا و یکی از 10 شهر عالی برای زندگی در آمریکا می‌باشد که در نزدیکی ساحل اقیانوس آرام و جنگل‌های بزرگ و کوه‌های بلند قرار دارد. پورتلند همان مکانی است که سریال کمدی پورتلندی‌ها در آنجا ساخته شد. پورتلند شهر سرگرم‌کننده... (بیشتر)

محمد
مهندسی نرم افزار

دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، یک سیستم دانشگاهی عمومی در کالیفرنیا است. برای پذیرش در این دانشگاه، دانشجویان بین المللی نیازی به نمره‌ی تافل و آیلتس ندارند تحت این شرط که در مدرسه‌ای فارغ‌التحصیل شده باشند و یا تحصیلات متوسطه را گذرانده باشند که زبان ا... (بیشتر)

محمد
مهندسی نرم افزار

آستین یکی از 10 شهر عالی برای زندگی در آمریکا است، هوای این شهر در فصل تابستان گرم است و جشن‌های زیادی در این شهر برگزار می‌شود. صنایع داروسازی و رایانه در این شهر بسیار پشرفته هستند. بزرگترین پایگاه نظامی ایالات متحده آمریکا در نزدیکی شهر آستین قر... (بیشتر)

محمد
مهندسی نرم افزار

بله مهندسین نفت حقوق سالانه 132,280 دلار دارند و جزء 19 شغل پر درآمد آمریکاست، بقیه مشاغل پردرآمد رو اینجا ببینید: 19 شغل پر درآمد آمریکا را بشناسید۳

محمد
مهندسی نرم افزار
  • فرد مورد نظر باید از 3 سال قبل از زمان درخواست برای پذیرش در ایالات متحده، حداقل به مدت یک سال توسط یک شرکت یا  سایر نهاد قانونی استخدام شده باشد.
  • کسی که قبلاً در شرکتی مدیر یا مدیر عامل بوده است باید به ادامه خدمت نزد همان کارفرمای قبلی در شرک... (بیشتر)
محمد
مهندسی نرم افزار

بسیاری از مردم وقتی می‌فهمند قبل از دریافت گرین‌کارت نیاز به پیشنهاد شغلی دارند غافلگیر می‌شوند. دلیل این امر این است که شما فقط به این خاطر گرین‌کارت دریافت می‌کنید که کار شما را هیچ کارگر آمریکایی نمی‌تواند انجام دهد، در حقیقت آمریکا بخاطر شما به... (بیشتر)

محمد
مهندسی نرم افزار

اگر کاری که به شما پیشنهاد می‌شود، جز مشاغل حرفه‌ای باشد یعنی کسی با (تجربه و دارای مدرک تحصیلی معتبر) کارفرما باید سه گام اول قسمت اول غیر حرفه‌ای‌ها را طی کند (پیشنهاد کار، آگهی اینترنتی و اطلاعیه).

اگر چه به جای یک آگهی در روزنامه می‌تواند در مجل... (بیشتر)

محمد
مهندسی نرم افزار

ویزا کارآموزی آمریکا (H-3) (موقت):

ویزا کارآموزی آمریکا به صورت موقت صادر می‌شود و نام آن (H-3) می‌باشد. البته برای همگان نبوده و حتما برای دریافت این نوع ویزا نیاز به دعوت‌نامه از شرکت مربوطه را دارید. 
هیچ محدودیتی برای تعداد نفراتی که می‌توان... (بیشتر)

محمد
مهندسی نرم افزار

در مواردی که بعنوان یک حرفه‌ای در زمینه علم یا هنر یا زیرشاخه کسب‌وکار فعالیت می‌کنید، یک گزارش تحصیلی رسمی که نشان دهد شما یک درجه پیشرفته را در آمریکا دارید. یا یک مدرک معادل آن یا فوق لیسانس آمریکا (B.A) یا یک مدرک تحصیلی معادل آن به همراه نامه‌... (بیشتر)

محمد
مهندسی نرم افزار

1- وزارت خارجه آمریکا (DOS)

2- مرکز ملی ویزا (NVC)

3- خدمات شهروندی و مهاجرت به آمریکا (USCIS)

4- دپارتمان کار آمریکا (DOL)

5- اداره گمرک و حفاظت مرزی (CBP)

ادامه مطلب۱۰