برو به محتوای اصلی

شرکت‌های اینترنتی ایرانی

آیا در مورد شرکت‌های اینترنتی ایرانی سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره شرکت‌های اینترنتی ایرانی بپرس!

با توجه به اینکه این اپلیکیشن‌ها از طریق اپ‌استور دریافت و نصب نشده‌اند، گواهی‌های نصب سازمانی غیرفعال شدند و به همین دلیل باید نسخه‌ی دیگری از این اپلیکیشن‌ها نصب شود که از گواهی‌های نصب سازمانی جدید و معتبر استفاده کرده‌اند.

مسعود صباغی

شما توجه کنید دیجی‌کالا یک برنامه‌نویسی بومی هست. سیستم‌های اوپن سورس به نوعی برای کاربر انگلیسی زبان هست اما در صورتی که میخواید اوپن سورس‌ها رو استفاده کنید وردپرس پیشنهاد نمیشه چون در اصل یک سیستم مدیریت وبلاگ هست. می‌توانید از پرستاشاپ استفاده ... (بیشتر)

مسعود صباغی

پورسانت با توجه به کالا متغیر هست.

محسن

احترام به نظر کاربران و ایجاد بستری برای تعامل مشتری با مشتری.

زمانی که دیجیکالا این کار را شروع کرد احترام به مشتری در حد صفر بود ولی این سایت سنت‌شکنی کرد و با ایجاد بستری مناسب جهت تبادل اطلاعات مشتریان با همدیگر موفقیت خود را تضمین کرد.

همچنین سا... (بیشتر)

محسن

ترفندی که خودم استفاده می‌کنم:

1- مرتب‌سازی بر حسب پرفروش‌ترین.

2- مشاهده‌ی نظرات کاربران کالاهایی که فروش زیادی داشته است.

اگر این ترفند جواب نداد از ترفند زیر استفاده می‌کنم:

1- مرتب‌سازی اجناس بر مبنای جدیدترین.

2- مراجعه به اجناسی که مدت زمان زیادتر... (بیشتر)

قبلا که قیمت‌های دیجی کالا مناسب‌تر بود و راحت‌تر میشد کالا ازش خرید با استفاده از مقایسه قیمت‌هاش با سایر سایت‌ها و خوندن نظرات کاربران و نمره‌های اونا و مقایسه همزمان چندتا کالای خود دیجی‌کالا با هم و... میشد یه کالای خوب ازش خرید.
ولی بعد از تک‌ق... (بیشتر)

یوسف هنرمند
مهندس کامپیوتر

گوشی‌های با اندروید 5 به بالا برای اسنپ مناسب هستن. اگر میخواهید تا 2 میلیون تومان هزینه کنید گوشی‌های هوواوی درحال حاضر بهترین گزینه هستند. از نظر طراحی برد خیلی پیشرفت داشته و اکنون جزو بهترین گوشی‌های بازار است. شما میتونید گوشی Huawei nova2 plu... (بیشتر)

اگر میشد که دیجی‌کالا انجام میداد. ولی برای ایجاد ایده‌هات میتونی از وردپرس استفاده کنی ولی برای خلق تخیلت باید حتما و حتما بر اساس نیاز از asp .net، php ، Java ,Perl  و....  استفاده کنی. چون چیزی که توی تخیل تو باشه توی یک سیستم مدیریت م... (بیشتر)

Behzad babai
Modir proje samanh ertebat baran

اینکه زبان برنامه‌نویسی دیجیکالا عوض شده صددرصد توسط تیم خودشون تایید شده، برای فرانت دیجی کالا نمیشه نظر قطعی داد مگر اینکه یه نیرو از خودشون بیاد بگه! ولی با استفاده از Varnish کش فوق‌العاده‌ای انجام دادن سرعتش بعد از بازطراحی بصورت عجیبی بهتر شد... (بیشتر)

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

سمت Front کلا با React نوشته شده و باز طراحی شده.

سمت Backend به رهبری لوکاش و سهیل مقدم مهاجرت کرده به سمت PHP و فریم‌ورک اختصاصی خودشون به اسم super nova که در tech summit دو هفته پیش که در دانشگاه تهران برگزار شد جز به جز تکنولوژی‌های مورد استفاد... (بیشتر)

👤 Top Contributors