برو به محتوای اصلی

برنامه‌نویسی وب

آیا در مورد برنامه‌نویسی وب سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره برنامه‌نویسی وب بپرس!

استاد زبان
پلتفرم آنلاین آموزش زبان های خارجی

بستگی داره چه وب‌سایتی باشه، اگر وب‌سایت در حد یک وب‌سایت شرکتی، خبری، تفریحی و وب‌سایت‌های روتین باشه یا وب‌سایت‌هایی که الگوریتم‌های پیچیده‌ای نداشته باشه، بله! براحتی میشه این کار رو انجام داد.

جالبه بدونی مهارتی الان در بازار طراحی وب وجود داره ... (بیشتر)

حسین امینی

برای این کار بهتر هست از css استفاده کنید اما توی html به body خاصیت "dir="rtl رو اضافه کنید.

مسعود صباغی

باعث میشه متن همراه با enter‌هایی که زده میشه نمایش داده بشه.

مسعود صباغی

The sizeof() function is an alias of the count() function. 

هر دو یک کار رو می‌کنند و تفاوتی ندارند.

مسعود صباغی

شما می‌توانید تعیین کنید که چه آدرسی قبل از از آدرس‌دهی‌های relative بیاد. به صورت پیش‌فرض همون آدرس سایت حساب میشه و وقتی شما میزنید img/pic.jpg همون رو آدرس سایت لود میکنه ولی فرضا اگر برای فایل‌ها یک ساب‌دامین یا آدرس دوم دارید می‌توانید از طریق... (بیشتر)

امیررضا

بعد از یادگیری html و css شما میتونید برید سمت یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی سمت سرور. مثلphp و asp تا بتونید سایت‌های داینامیک طراحی کنید و با یوزر ارتباط برقرار کنید. به نظرم php گزینه بهتری هست چون امروزه پرکاربردتره و هم روی سرور‌های لینوکسی اج... (بیشتر)

دوست عزیز دقیق مشکل را بگید که چه مشکلی دارد چون به خودی خود ادیتور sublime text هیچ چیز را محدود نمی‌کند فایل اصلی را در یک مرورگر اجرا کنید و F12 را بزنید که کنسول باز بشود ببینید خطای برای خواندن آدرس فایل css بهتان نداده.

(این پاسخ اصلی نیست چون... (بیشتر)

تا جایی که بنده مطالعه کردم خیر، یعنی گفته میشه که css4 قرار هست بیاد اما تغییرات جدید هم ظاهرا در قالب css3 ارائه می‌شوند.

👤 Top Contributors