برو به محتوای اصلی

ورزشکار

آیا در مورد ورزشکار سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره ورزشکار بپرس!

حسین شیرگیر
مدیر پروژه در کنسرن ایرباس - بماردیر

فوتبال از روزی که پیدا شد هیچ وقت ما را تنها نگذاشته است همیشه برای ما سوپرایزهای اعجاب‌انگیزی داشته است مطمئنم با تمام شدن این ستاره‌ها نیز ستاره‌های درخشان‌تری در آسمان فوتبال ظهور خواهد کرد. این معجزه فوتبال است.

حسین شیرگیر
مدیر پروژه در کنسرن ایرباس - بماردیر

علی کریمی به خاطر حضور نیمه موفق در بایرن مونیخ.

حسین شیرگیر
مدیر پروژه در کنسرن ایرباس - بماردیر

به خاطر اینکه فوتبال ورزش باید بهتر بگیم صنعت پول‌سازی هست و مهمترین عنصر این صنعت پول‌ساز طبیعی است که فوتبالیست است با افزایش حجم درآمدها از فوتبال درآمد فوتبالیست‌ها هم به همان نسبت افزایش پیدا میکند به همین دلیل فوتبالیست‌ها اغلب ثروتمندترین ور... (بیشتر)

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

چون با تعدادی از  این ورزش‌کارای حرفه‌ای از نزدیک در ارتباطم و فعالیت‌های روزمره‌شون رو زیر نظر دارم به نظرم تمرکز کافی برای این که تحصیلات خوبی داشته باشن ندارند. به خاطر این که در روز 2 یا 3 بار از صبح تا شب به این حرفه مشغول هستن و ورزش‌های... (بیشتر)

رضا سالاری
مهندس نقشه‌بردار

بله

امروزه فوتبال فقط یک سرگرمی محض نیست بلکه یک ورزش پولساز هست، این ستاره‌ها و حواشی هستند که اقتصاد فوتبال رو زنده نگه میدارند، از طرف دیگه استعدادهای ناب همیشه وجود داشتند و دارند. کسانی که دنبال اقتصاد فوتبال هستند این استعدادها رو حمایت و بزرگ... (بیشتر)

مهدی صابری منش
سرپرست برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات - متخصص کدینگ کالا (مهندسی صنایع - تکنولوژی صنعتی، کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی)

موفقیت در ورزش میتونه ترکیبی از عواملی مثل علم، تجربه (تمرین)، استعداد، شانس، توانایی‌های جسمی و روانی و موارد دیگه باشه. هر ورزشکار حرفه‌ای ممکنه تعدادی یا مجموعه کاملی از این توانایی‌ها رو داشته باشه. موضوعی که روشن هست اینه که این عوامل معمولا م... (بیشتر)

سید ساجد متولیان
مربی و مدرس طراحی زندگی

به نظر نمیرسد ناگهانی بوده باشد.

اگه صفحه ویکی‌پدیا ریوالدو ۴۴را ملاحظه بفرمایید می‌بینید که ریوالدو تا ۴۳ سالگی فوتبال بازی می‌کرد و تا ۳۶ سالگی در فوتبال اروپا حضور داشت.

ضمن اینکه ریوالدو ده سال عضو تیم ملی برزیل بود و در این مدت در دو جام جهانی ۱... (بیشتر)

ایمان آل طه
مدیر فنی adpulse.ir - بنیان گذار facebax.com , softmac.ir

فرهاد مجیدی :) بدون شک تاثیر گذارترین بازیکن در تیم‌ بود.

ناشناس

بدون شک علی کریمی. او یک نابغه‌ی فوتبال هست. رقیبانش جلوی او مانند یک کودک بودند. وقتی در بازی با آلمان ۳ نفر را دربیل زد.از روی خط کرنر فیلیپ لام را رد کرد. به بالاک تو سر توپ‌های فوق‌العاده‌ای می‌زد.در بازی مقابل میلان از وسط زمین همه را دربیل زد... (بیشتر)

👤 Top Contributors