برو به محتوای اصلی

ورزش‌های خاص

آیا در مورد ورزش‌های خاص سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره ورزش‌های خاص بپرس!

مهدی سماواتی
دیپلم،ارایشگر، مربی پرورش اندام ،راپل کار،جوشکار،پرورش دهنده گلهای اپارتمانی

سوال خیلی کلی است، در مورد تمرین بایستی هر ست با تکرارهای ۸ الی ۱۰ تایی عضله را به ناتوانی برسانید، یعنی وزنه‌ای انتخاب کنید که تکرار آخر را به سختی اجرا کنید. در مورد تغذیه بحث زیاد است ولی بایستی بطور کلی حداقل ۵ وعده غذایی میل شود، استراحت کافی ... (بیشتر)

پاسخفوتبال

سایت آنتن تقریبا اکثر فوتبال‌های مهم رو پوشش میده.

برای افزایش وزن با بدنسازی باید توجه کنید که هیچ فعالیتی به خودی خود باعث چاقی و یا لاغری افراد نمیشه. شما باید در کنار فعالیت بدنی که دارید، مصرف مواد غذایی خودتون رو کنترل کنید. برای چاق شدن و اضافه کردن وزن شما باید میزان کالری دریافتی در طول رو... (بیشتر)

حسین شیرگیر
مدیر پروژه در کنسرن ایرباس - بماردیر

فوتبال از روزی که پیدا شد هیچ وقت ما را تنها نگذاشته است همیشه برای ما سوپرایزهای اعجاب‌انگیزی داشته است مطمئنم با تمام شدن این ستاره‌ها نیز ستاره‌های درخشان‌تری در آسمان فوتبال ظهور خواهد کرد. این معجزه فوتبال است.

حسین شیرگیر
مدیر پروژه در کنسرن ایرباس - بماردیر

علی کریمی به خاطر حضور نیمه موفق در بایرن مونیخ.

پاسخفوتبال
حسین شیرگیر
مدیر پروژه در کنسرن ایرباس - بماردیر

بستگی به این دارد منظور از بازی‌های فوتبال کدام بازی‌ها است اگر بازی‌های ایران مدنظر دارید که شبکه ملی آن را پخش می‌کند در داخل ایران آن را می‌توانید از سایت‌های مختلف همانند تلوبیون، آنتن، سایت پخش زنده شبکه ملی و یا مستقیما از سایت شبکه سه نگاه ک... (بیشتر)

پاسخفوتبال
حسین شیرگیر
مدیر پروژه در کنسرن ایرباس - بماردیر

بستگی به تاریخ انتشار رتبه‌بندی فیفا دارد اگر تاریخ رتبه‌بندی فیفا قبل و بعد از یک تورنمنت معتبر باشد آنگاه نتایج بازی‌های دوستانه زیاد تاثیرگذار نیست اما وقتی که نزدیک یا بعد از تو منتظر نیستیم بازی‌های دوستانه امتیازاتی را میتواند برای بعضی از سی... (بیشتر)

حسین شیرگیر
مدیر پروژه در کنسرن ایرباس - بماردیر

به خاطر اینکه فوتبال ورزش باید بهتر بگیم صنعت پول‌سازی هست و مهمترین عنصر این صنعت پول‌ساز طبیعی است که فوتبالیست است با افزایش حجم درآمدها از فوتبال درآمد فوتبالیست‌ها هم به همان نسبت افزایش پیدا میکند به همین دلیل فوتبالیست‌ها اغلب ثروتمندترین ور... (بیشتر)

پاسخفوتبال
وحید

سایت تلوبیون ۴۵به صورت کم‌حجم و باکیفیت بالا پخش زنده تمام شبکه‌ها رو ارائه میکنه.

لینک سایت: https://www.telewebion.com/live/tv3۴۵