برو به محتوای اصلی

آینده

آیا در مورد آینده سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره آینده بپرس!

فرق نمیکنه متولد کدام دهه باشید. یک شخص باید با شرایط اجتماعی شهر و کشوری که در آن زندگی میکند آشنایی داشته باشد. همچنین دانستن در مورد اقتصاد کشوری که در آن زندگی میکند هم یکی از بدیهیات هست. شخصی که میخواهد شرایط اقتصادی خوبی و عالی داشته باشد حت... (بیشتر)

عرفان آریان‌منش
مدیر محصول در کشمون

به نظر من تا وقتی مسئولین دولتی در شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا هم پست دارن این شرکت‌ها با رانت اطلاعاتی و مالی‌ که با بدنه حکومت دارن همچنان بازار رو حفظ می‌کنن. تا وقتی قوانین برای شرکت‌های دولتی و خصوصی و خصولتی شفاف و ثابت نباشه نمیشه انتظار پی... (بیشتر)

با این وضعیت آینده نه چندان خوبی به سراغ اکثر صنایع خواهد رفت. صنعت خودروی ایران بدنبال پیشرفت نیست.

درگیری زیاد این نسل‌ها با تکنولوژی، تا حد زیادی باعث آینده روشن‌ترشون میشه.

سیاوش محمودیان
بنیانگذار جواب‌کو

در ارتباط با این موضوع بارها در داخل تیم جواب‌کو صحبت کردیم.

با توجه به مدل درآمدی جواب‌کو، هسته اصلی آن به احتمال خیلی زیاد متن‌باز نخواهد شد اما بخش‌های مختلف آن را متن‌باز خواهیم کرد.

به عنوان مثال، نسخه همراه جواب‌کو که در آینده نزدیک لانچ خواهد ... (بیشتر)

مو نوروزیان
طراح ،پرزنتر و فکر کن

ابتدا بیایم راجع به خود خودرو (ترجیح میدم اسمش رو بزارم وسیله نقلیه) فکر کنیم. یک محفظه از جنس فلز که با پیشرانه‌ای (مصرف بنزین، گازوئیل یا انرژی الکتریکی) انسان رو جابجا می‌کنه. این جابجایی به دو منظور هست: کار و تفریح. 

در جابجایی کاری، شخص ... (بیشتر)

رامین صفایی
دانشجوی نرم‌افزار

بخوایم یا نخوایم ماشین‌های خودران جزئی از آینده هستن، آینده‌ای که وقت کم‌تری توی ترافیک تلف میشه (به واسطه متصل بودن خودرو‌ها، انتخاب مسیر درست، رانندگی بین خطوط و شاید با فراگیرتر شدن تکنولوژی، ابداع مسیر‌های متفاوت). افرادی که به رانندگی علاقه ند... (بیشتر)

آرزو نجفیان
دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی

قبول کردن هر تکنولوژی جدید و پیشرو همیشه با چالش روبرو هست و مدت زمانی طول میکشه تا مردم بتونن کاملا به تکنولوژی‌های جدید اعتماد کنن و قبولشون کنن. 

مطمئنا روزی خواهد آمد که خودرو‌های تمام اتوماتیک و خودران توسط مردم پذیرفته شوند و مورد استفاد... (بیشتر)

👤 Top Contributors