برو به محتوای اصلی

هم‌بنیان‌گذار (Co-founder)

آیا در مورد هم‌بنیان‌گذار (Co-founder) سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره هم‌بنیان‌گذار (Co-founder) بپرس!

مسعود صباغی

پیشنهاد میکنم در همایش‌های مربوط به استارت‌اپ‌ها شرکت کنید. جای خوبی برای پیدا کردن هم‌بنیانگذار هست. از طرفی هم وقتی کارتون رو لانچ کردید احتمالش زیاد هست فروشنده‌های خوب به سمتتون جهت شراکت بیاند. در وبزی۳۱ پیشنهاد‌های زیادی در این مورد برام اومد.

نیک

برای یک شتابدهنده‌ی هوشمند، بله.

سهام یک استارتاپ که هنوز در مرحله‌ی اول هست ارزشی معادل صفر داره.

و تقسیم صفر بی‌معنیست و ماهیت و سرشت استارتاپ بر ارزش کار هم‌تیمی نیست بلکه بر احساس و تلاش یکسان و همه جانبه هست. بنابراین بهترین استارتاپ‌ها (حداقل د... (بیشتر)

ناشناس

فکر میکنم کار سختی باشه اما اگر شما دقیقا و بطور شفاف بدونین که چه نیازی باعث شده بخواهید چنین فردی رو وارد سیستم‌تون کنید و مشکلتون رو درک کرده باشید‌، کافیه از ایشون درخواست کنید که نظرش راجع به مشکل و پیشنهادات یا نگرشش رو بنویسه و اونوقت بتونین... (بیشتر)

پویا غفاری
بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی مد فیزا

یک هم‌بنیانگذار باید برای ایده‌ای که تو سر داره صبح تا شب بسوزه و در حد مرگ کار و تلاش کنه که. اگر حتی کمی از این میزان هست اصلا به دردتون نمیخوره بدون خون و خونریزی ازش جدا شین. ادامه کار اصلا فایده نداره!!!

نیک

توی گروه‌های تلگرامی و اینترنتی درخواست هم‌تیمی بدین، همینطور تو چند دانشگاه اعلامیه جذب تیم نصب کنید. در لینکدین و خیلی سایت‌های دیگه هم میتونین هم‌تیمی بیابید.

ناشناس

بهترین کار این هستش که با مسالمت و بدون دعوا و درگیری و لجبازی مسئله رو بهش بگید و اگر هزینه وی هم میخواد بهش بدید که بعدا دچار ضررهای بیشتر و سوءاستفاده‌های بدتری نشه.

اگر دلش با شما با کار شما نیست، بذارید خارج بشه و تمرکزتون رو به روی کارتون قرار... (بیشتر)

ناشناس

یک دوستی اینجا اعلام نیاز کردند میتونید هماهنگ کنید باهاشون:

https://javabkoo.com/question/5c11373edf358839aa2fbec5

اگر هم تمایل داشته باشید میتونید با بنده در ارتباط باشید در صورت مناسب بودن شرایط میتونیم همکاری داشته باشیم.

امین دلشاد
هم‌بنیان‌گذار خانه هوشمند لوکسین

هر شتاب‌دهنده‌ای معیارهای خودش رو برای پذیرش تیم داره، ممکنه برای یک شتاب‌دهنده مهم باشه و برای یک شتاب‌دهنده دیگه نه. ولی چیزی که قطعا اهمیت داره اینه که آیا یکپارچگی تیم حفظ شده یا نه. معنیش اینه که ‌هم‌بنیان‌گذار ۲۰ درصدی آیا راضیه از سهامی که ب... (بیشتر)

امیر حریربافان
بنیانگذار شبکه بازار آنلاین همبازار و شبکه اجتماعی جملک

اول اینکه سهام نباید یه دفعه به افراد داده بشه. باید به صورت مرحله‌ای انتقال پیدا کنه. مثلا بعد از شش ماه ۵٪، بعد یک سال ۱۰٪ و...

دوم اینکه دانش استارتاپ باید بین اعضا share باشه به طوری که با رفتن یک نفر، به استارتاپ کمترین آسیب وارد شود.

پ.ن: بندها... (بیشتر)

ناشناس

تصور میکنم این دوستمون از اخباری که اخیرا توسط رسانه‌های رسمی منتشر شده تعبیری نادرستی رو دریافت کردند. اصل خبر به این شکل هست که ما در کشور در رشته‌های خاصی که دانشجویان پسر در اون در حال تحصیل دانشگاهی در مقطع هستند، میتونند برای گذراندن خدمت سرب... (بیشتر)

👤 Top Contributors