برو به محتوای اصلی

اروپا
اروپا

آیا در مورد اروپا سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره اروپا بپرس!

محمد ، مهندسی نرم افزار

بله دوست عزیز. شما می‌تونید برنامه کارگران ماهر مشاغل فنی۱۴ رو مطالعه کنید. اطلاعات مفیدی در اختیارتون میزاره و منطبق با شرایط شماست.

برنامه کارگران ماهر مشاغل فنی، مناسب اشخاص واجد شرایط و مجرب در مشاغل فنی در سرتاسر جهان هستش که تمایل به مهاجرت... (بیشتر)

۷

آب و هوای قاره اروپا بسیار خوب و دلچسب می‌باشد که در سفر با تور اروپا خواهید دید که این قاره چه آب و هوای معتدل و فوق‌العاده‌ای دارد. شاید به همین دلیل آب و هوا است که سالانه تعداد زیادی از گردشگران تور اروپا به شهر‌های مختلف این قاره سفر می‌کنند. ... (بیشتر)

۴
ناشناس

پیشنهاد می‌کنم این مطلب در مورد ویزای شینگن۲۱ رو مطالعه کنید که به طور جامع همه چیز رو در این مورد توضیح داده.

۴

ویزای شینگین یک نوع ویزا است که شما با استفاده از آن می‌توانید به کشورهایی که عضو پیمان شینگن هستند سفر کنید. حدود 30 سال پیش چندین کشور اروپایی قراردادی را فی‌ مابین خودشان امضا می‌کنند که طی آن اعلام کردند اتباع اروپایی برای رفت آمد بین این چند ک... (بیشتر)

۱۱
حجت مردانه زاده ، بنیان گذار افزونه ها دات کام - طراح و توسعه دهنده سیستمهای متن باز

در مورد بخش اول و دوم سوالتون اینکه با قاطعیت بگیم یک فرد ایرانی توان برنامه‌نویسی‌ش از یک فرد اروپایی و امریکایی کمتر است به نظرم حرف نادرستیه، چرا که شما که تمام برنامه‌نویسان ایرانی و خارجی رو در شرایط برابر با هم مقایسه نکردید که به چنین نتیجه‌... (بیشتر)

۶
سعید فداکار ، مدیر فنی فرانش @faranesh

با توجه به مقاله influencer marketing hub۶۹ لیست ۲۵ پلتفرم‌ برتر دنیا را اینجا بیان میکنم. اما برای اطلاعات بیشتر در مورد تعداد اینفلوئنسر و شبکه پشتشون بهتر هست که به لینک مقاله رجوع کنید.
۱) NeoReach
۲) Advowire
۳) Blogmint
۴) Brandbacker
۵) Conten... (بیشتر)

۱۲
👤 Top Contributors