برو به محتوای اصلی

آمریکا (USA)
آمریکا (USA)
تعاریف موضوع:
مکان

آیا در مورد آمریکا (USA) سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره آمریکا (USA) بپرس!

محمد ، مهندسی نرم افزار

بسیاری از مردم وقتی می‌فهمند قبل از دریافت گرین‌کارت نیاز به پیشنهاد شغلی دارند غافلگیر می‌شوند. دلیل این امر این است که شما فقط به این خاطر گرین‌کارت دریافت می‌کنید که کار شما را هیچ کارگر آمریکایی نمی‌تواند انجام دهد، در حقیقت آمریکا بخاطر شما به... (بیشتر)

۱
محمد ، مهندسی نرم افزار

اگر کاری که به شما پیشنهاد می‌شود، جز مشاغل حرفه‌ای باشد یعنی کسی با (تجربه و دارای مدرک تحصیلی معتبر) کارفرما باید سه گام اول قسمت اول غیر حرفه‌ای‌ها را طی کند (پیشنهاد کار، آگهی اینترنتی و اطلاعیه).

اگر چه به جای یک آگهی در روزنامه می‌تواند در مجل... (بیشتر)

۱
محمد ، مهندسی نرم افزار

ویزا کارآموزی آمریکا (H-3) (موقت):

ویزا کارآموزی آمریکا به صورت موقت صادر می‌شود و نام آن (H-3) می‌باشد. البته برای همگان نبوده و حتما برای دریافت این نوع ویزا نیاز به دعوت‌نامه از شرکت مربوطه را دارید. 
هیچ محدودیتی برای تعداد نفراتی که می‌توان... (بیشتر)

۱
محمد ، مهندسی نرم افزار

در مواردی که بعنوان یک حرفه‌ای در زمینه علم یا هنر یا زیرشاخه کسب‌وکار فعالیت می‌کنید، یک گزارش تحصیلی رسمی که نشان دهد شما یک درجه پیشرفته را در آمریکا دارید. یا یک مدرک معادل آن یا فوق لیسانس آمریکا (B.A) یا یک مدرک تحصیلی معادل آن به همراه نامه‌... (بیشتر)

۱
محمد ، مهندسی نرم افزار

1- وزارت خارجه آمریکا (DOS)

2- مرکز ملی ویزا (NVC)

3- خدمات شهروندی و مهاجرت به آمریکا (USCIS)

4- دپارتمان کار آمریکا (DOL)

5- اداره گمرک و حفاظت مرزی (CBP)

ادامه مطلب

۱

ترامپ مشاورانی دارد از هر دو طیف جنگ‌طلب و غیر جنگ‌طلب. بولتون و پمپئو در جناح جنگی و افرادی مثل تاکر در جناح غیر. عمدا واژه صلح‌طلب را بکار نمی‌برم زیرا هیچ فردی در آمریکا وجود ندارد که مطمئن شود منافع آمریکا در جنگ بیش از سایر شرایط است و جنگ را ... (بیشتر)

۲
محمد ، مهندسی نرم افزار

وبزای F1 معروف‌ترین ویزای دانشجویی در آمریکا است. شهروندان غیر آمریکایی که قصد تحصیل در این کشور را دارند ویزای دانشجویی F1 (غیر مهاجرتی) دریافت می‌کنند. منظور از غیر مهاجرتی این است که دانشجو پس از تحصیل به کشور خود بازگردد و قصد اقامت در آمریکا ر... (بیشتر)

۵
محمد ، مهندسی نرم افزار

کلرادو اسپرینگز یکی از شهرهای ایالت کلرادو و جزو 10 شهر عالی برای زندگی در آمریکا است. شهرهای مهم ایالت کلرادو، دنور۳، کلرادو اسپرینگز و اسپن هستند.کلرادو اسپرینگز یک شهر کوهپایه‌ای است.این شهر آرام و سالم در نزدیکی اسکی مجللی قر... (بیشتر)

۵
محمد ، مهندسی نرم افزار

شهریه دانشگاه‌های آمریکا برای یک کالج دولتی چهارساله به طور میانگین 10,000$ در سال و در مراکز خصوصی 11,100$ است. توجه کنید که مبالغ ذکر شده به طور سالیانه و میانگین است.

به عبارت دیگر با توجه به رشته و دانشگاه این مبلغ می‌تواند به منظور مهاجرت ... (بیشتر)۵

۵
محمد ، مهندسی نرم افزار

دانشگاه ایالتی نیویورک از دیگر دانشگاه‌های ایالات متحده آمریکا است که یک سیستم دانشگاهی عمومی، واقع در آلبانی نیویورک می‌باشد. شرط پذیرش دانشجویان بین‌المللی در این دانشگاه، گذراندن دوره‌ی فشرده‌ی زبان انگلیسی (IELP) می‌باشد.

اگه میخوای در مورد چندی... (بیشتر)

۵
👤 Top Contributors