برو به محتوای اصلی

فیس‌بوک (Facebook)
فیس‌بوک (Facebook)
تعاریف موضوع:
شرکت یا سازمان
محصول یا سرویس

آیا در مورد فیس‌بوک (Facebook) سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره فیس‌بوک (Facebook) بپرس!

حامد میرزائی
دیجیتال مارکتر

در رابطه با اینستاگرام می‌تونید از سایت iconosquare.com۳۰ استفاده کنید که در واقع تنها ابزاری هستش که همکاری تجاری با اینستاگرام داره و مورد تایید اینستاگرامه، البته پولی هستش اما آمار رایگانی هم که در اختیار میذاره بسیار مفید هستش، ضمن اینکه به صورت... (بیشتر)

سلام شما با پرداخت هزینه و تبدیل پروفایل خودتون به صفحه بزینس می‌تونید بیشتر از 5000 فالور داشته باشید برای آشنایی نحوه تبدیل آن از این لینک ۱۷استفاده کنید.

ناشناس

این سوال بستگی به سلایق افراد دارد اما از نظر من اینستاگرام بهتر از فیسبوک هست چون هم قابلیت چت در private را دارد، هم می‌توان پست گذاشت و از همه مهم‌تر که آن را نسبت به فیسبوک برتری داده، قابلیت story گذاشتن هست.

قبلا به سوال شما پاسخ داده شده. لطفا در قسمت جستجوی جواب‌کو عبارت فیس‌بوک را جستجو کنید تا تمام سوالات مربوط به پسورد فیس‌بوک را مشاهدا کنید. میتونید به لینک‌های زیر در جواب‌کو سر بزنید:

پسورد فیس‌بوک یادم رفته باید چیکار کنم؟ 

 

ناشناس

مشکلی نیست میتونید براحتی با شماره موبایل و یا ایمیل پسوردتون رو ریکاوری کنید...

ریکاوری پسورد فیسبوک۱۶۳

بهراد جاود
وبلاگ‌نویس و تولید کننده محتوا

شبکه‌های اجتماعی با وجود تمام فوایدی که دارن، اما این مشکل رو هم به وجود آوردن. افرادی هستن که بنا بر تجربیات تلخ‌شون در گذشته، معتاد به توجه می‌شن و همیشه دوست دارن در کانون توجه قرار بگیرن و چه ابزاری بهتر از شبکه‌های اجتماعی برای این جور افراد ک... (بیشتر)

مسعود قربانی
توسعه دهنده نرم‌افزار

فارغ از مباحث فنی و نوع وبگردی، خیلی مهمه که خود فرد دید لازم از جهت اینکه چه اطلاعاتی را روی اینترنت آپلود می‌کنه داشته باشه. جمله کلیدی وجود داره که هر چیزی روی اینترنت آپلود میکنید به نحوی برای همه قابل دیدن هست. در مجموع حواسمون باید باشه چه اط... (بیشتر)

استفاده از VPN

دلیل استفاده از VPN بیشتر برای ما ایرانیها حکم عبور از فیلترینگ رو دارد اما VPN رو صرفا برای همچین کاری نساختند. VPN رو در همه جای دنیا استفاده می‌کنند مخصوصا استفاده در زمانی که از Public Wifiهای مثل فرودگاه و کافی شاپ و رستوران‌ها ... (بیشتر)

چند توصیه کوتاه:

  1. با تنظیمات حریم خصوصی برنامه‌هایی که بیشترین استفاده را از آنها می‌کنید و یا برنامه‌هایی که بیشترین اطلاعات را از شما در اختیار دارند مانند فیس بوک، بسیار بیشتر آشنا شوید.
  2. از برنامه‌های مدیریت رمز عبور استفاده کنید. فکر می‌کنم... (بیشتر)
👤 Top Contributors