برو به محتوای اصلی

فرهنگ
فرهنگ

آیا در مورد فرهنگ سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره فرهنگ بپرس!

افسون شیرازی
کارشناسی ارشد مخابرات

برای اینکه عادت کردیم بهانه تراشی کنیم و وقت‌های مفیدمون رو جاهای دیگه صرف کنیم.

پویا غفاری
بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی مد فیزا

بعضی از مسائل به ریشه دادخواست دیرینه مردم ایران که نشات یافته از کمونیسم هست ریشه گرفته که با واژه استارتاپ که خواستگاهش از کاپیتالیسم هست تناقض دارد برمیگردد: 

۱. همه میخوان مدرکی از دانشگاه بگیرن و یک شغل پشت میز نشین که پول یامفت بگیرن پیدا... (بیشتر)

یکِ یکِ یک

من بخودم که نگاه می‌کنم می‌بینم که دلیل اصلی مطالعه نکردنم بخصوص در دوران نوجوانی بازی‌های ویدیویی بود. بازی‌های ویدیویی خوب، به خاطر فعال کردن سیستم پاداش ذهن، درگیر کردن کامل توانایی‌های ذهن، تولید آدرنالین، حس عالی غلبه بر چالش‌ها، سیستم فیدبک س... (بیشتر)

رضا

به نظرم پایین نیست و درصد بالایی از مردم کتاب می‌خوانند. شما نمایشگاه تهران امسال و یا نمایشگاه‌های کتابی که در شهرستان‌ها برگزار می‌شود نگاهی کنید خرید بالاست. در ضمن کتاب‌های الکترونیکی رایگان هم به وفور در گوشی‌های تلفن همراه موجود است و مردم مط... (بیشتر)

رضا سالاری
مهندس نقشه‌بردار

بنظر من تو کشور ما همیشه اولویت با اقتصاد بوده و نه فرهنگ، تو هر دوره تاریخی که از لحاظ اقتصادی وضع خوب و با ثباتی داشتیم سایر بخش‌ها نیز رشد و تعالی داشتند و برعکس هروقت از لحاظ اقتصادی وضع بد و بی‌ثباتی داشتیم سایر بخش‌ها افت داشتند. امروز هم وضع... (بیشتر)

محسن

من تقریبا با حرف تمامی دوستان موافقم ولی یکی از دلایل مهمی که مردم به کتاب روی نمی‌آورند عدم رعایت حق ناشر می‌باشد. در حال حاضر بیشتر افراد جواب پرسش‌های خود را از اینترنت می‌گیرند. در بسیاری از موارد به جواب می‌رسند ولی موضوع بسیار مهم این است که ... (بیشتر)

آقای عادل طالبی (معاون اطلاع رسانی دوره بیست و هشتم نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و معاون روابط عمومی دوره بیت و نهم نمایشگاه بین المللی کتاب تهران) در کانال تلگرامی خودشون به این موضوع پرداختن. لینکش رو میزارم ببینین. 

کانال کار و کسب۴۳

شایان توابی
مدیر بازاریابی و رشد | +۴ سال سابقه در صنعت تبلیغات دیجیتال و استارتاپ‌

مشکل در کار گروهی تیمی بر خلاف تصور ما مختص به کشور ما فقط نیست! اما کشور ما از کمتر بودن رهبرهای خوب بیشتر رنج میبره و نبود رهبری خوب قطعا اولین و مهمترین مشکل تیم‌ها در ایران هست. دلیلش هم واضحه که جای بحث اینجا نیست.

ایرانی‌ها بدلیل فرهنگشون حتی ... (بیشتر)

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

به نظرم وقتی هر کسی یه کتابی رو خونده دوست داره برای دوستش یا یه کسی که می‌دونه به حرفش ارزش قائله بخش‌هایی از اون کتاب رو براش توضیح بده که علمش نسبت به اون موضوع بالاتر بره. وقتی که این حرکت اتفاق میفته یه سری اتفاقات این وسط بوجود میاد. اون شخصی... (بیشتر)

👤 Top Contributors