برو به محتوای اصلی

بازیکن فوتبال
بازیکن فوتبال

آیا در مورد بازیکن فوتبال سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره بازیکن فوتبال بپرس!

حسین شیرگیر ، مدیر پروژه در کنسرن ایرباس - بماردیر

فوتبال از روزی که پیدا شد هیچ وقت ما را تنها نگذاشته است همیشه برای ما سوپرایزهای اعجاب‌انگیزی داشته است مطمئنم با تمام شدن این ستاره‌ها نیز ستاره‌های درخشان‌تری در آسمان فوتبال ظهور خواهد کرد. این معجزه فوتبال است.

۴
حسین شیرگیر ، مدیر پروژه در کنسرن ایرباس - بماردیر

علی کریمی به خاطر حضور نیمه موفق در بایرن مونیخ.

۴
حسین شیرگیر ، مدیر پروژه در کنسرن ایرباس - بماردیر

به خاطر اینکه فوتبال ورزش باید بهتر بگیم صنعت پول‌سازی هست و مهمترین عنصر این صنعت پول‌ساز طبیعی است که فوتبالیست است با افزایش حجم درآمدها از فوتبال درآمد فوتبالیست‌ها هم به همان نسبت افزایش پیدا میکند به همین دلیل فوتبالیست‌ها اغلب ثروتمندترین ور... (بیشتر)

۵
رضا سالاری ، مهندس نقشه‌بردار

بله

امروزه فوتبال فقط یک سرگرمی محض نیست بلکه یک ورزش پولساز هست، این ستاره‌ها و حواشی هستند که اقتصاد فوتبال رو زنده نگه میدارند، از طرف دیگه استعدادهای ناب همیشه وجود داشتند و دارند. کسانی که دنبال اقتصاد فوتبال هستند این استعدادها رو حمایت و بزرگ... (بیشتر)

۶
سید ساجد متولیان ، مربی و مدرس طراحی زندگی

به نظر نمیرسد ناگهانی بوده باشد.

اگه صفحه ویکی‌پدیا ریوالدو ۴۳را ملاحظه بفرمایید می‌بینید که ریوالدو تا ۴۳ سالگی فوتبال بازی می‌کرد و تا ۳۶ سالگی در فوتبال اروپا حضور داشت.

ضمن اینکه ریوالدو ده سال عضو تیم ملی برزیل بود و در این مدت در دو جام جهانی ۱... (بیشتر)

۶
ایمان آل طه ، مدیر فنی adpulse.ir - بنیان گذار facebax.com , softmac.ir

فرهاد مجیدی :) بدون شک تاثیر گذارترین بازیکن در تیم‌ بود.

۴
سامان محمودیان ، دانشجو-برنامه نویس

بدون شک علی کریمی. او یک نابغه‌ی فوتبال هست. رقیبانش جلوی او مانند یک کودک بودند. وقتی در بازی با آلمان ۳ نفر را دربیل زد.از روی خط کرنر فیلیپ لام را رد کرد. به بالاک تو سر توپ‌های فوق‌العاده‌ای می‌زد.در بازی مقابل میلان از وسط زمین همه را دربیل زد... (بیشتر)

۳

علی کریمی خیلی خوب بوده

۴
بابک جعفری ، طراح تجربه کاربری

در یک پاسخ اجمالی باید گفت از آنجایی که ذات ورزش فوتبال جذاب است، بله. فوتبال بدون مسی و رونالدوها جذابیتش را حفظ می‌کند. همانطور که بعد از پله و مارادونا جذابیتش را حفظ کرد. جذابیت فوتبال به شگفتی‌هایی است که در زمین مسابقه و بیرون زمین مسابقه رخ ... (بیشتر)

۱۱
👤 Top Contributors