برو به محتوای اصلی

وب ایران
وب ایران

آیا در مورد وب ایران سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره وب ایران بپرس!

برترین شبکه اجتماعی فارسی با فاصله بسیار زیاد از سایرین ویدارنا۳۹ است.

ویدارنا امنه، سریعه، کاربرپسنده و امکانات بی‌نظیری داره.

من به غیر از جواب‌کو و ویرگول، نوین ۲۰را هم شایسته‌ی یادآوری و تقدیر می‌دانم.

موفق باشید...

پویا غفاری
بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی مد فیزا

من اخبار مربوط به تکنولوژی رو از سایت زومیت میگیرم. به نظرم بعد از بسته شدن سایت نارنجی از فقدان وجود رقیبی قدر به خوبی استفاده کرد و اومد بالا.

ناشناس

شما میتونید با همون کسب و کارتون در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با شرایط مناسب بعنوان یک کسب و کار یا استارتاپ عضو حقیقی بشید (اخیرا طی دیداری که با ریاست کشوری سازمان داشتیم این تسهیل‌گری برای استارتاپ‌ها و مراکزی که نه مجوزی دارند و نه گواهینامه‌ا... (بیشتر)

فکر میکنم این دوتا سایتی که فرمودید خیلی قبل‌تر از اینکه مقرارت اینماد و ساماندهی سختگیرانه بشه، اقدام کرده بودند و به عبارتی پیشتاز بودن توی این زمینه. از طرف دیگر اون موقع مجوز میدادن برای این کار و بخشی از مقررات ساماندهی خانه مسافر به شهرداری‌ه... (بیشتر)

تو پونیشا موقعی که دانشجو بودم کار کردم چندتا پروژه، قیمت‌ها واقعا پایین بود و ارزش نداشت اکثر مواقع، ولی برای شروع یه برنامه‌نویس تقریبا خوب بود.

امیر محرمی

من تو انجام میدم۴۹ هم فعالیت کردم و درآمد داشتم و هم خرید کردم و از بقیه فریلنسر‌ها استفاده کردم که کاملا هم بدون دغدغه بود.

نیکلاس

من از پونیشا استفاده کردم به عنوان فریلنسر. مشکلاتی که این سایت‌ها اینجور سایت‌ها دارن اینه که خیلی از فریلنسر‌ها دارن قیمتارو داغون میکنن درسته یه فریلنسر خیلی کمتر از یه شرکتی چیزی پول میگیره ولی اینطوری واقعا بازار اینکار داغون شده. به نظرم بزرگ... (بیشتر)

مهدی درویشی
دانشجوی مهندسی نرم افزار / طراح گرافیک / مدرس مهارت های توسعه فردی

کاپریلا۷۲، نسبت به محتوای صفحه وب، تبلیغات رو نشون میده!

دیدئو۵۹، سرچ ویدیو در مطرح‌ترین منابع ذخیره ویدئو داخلی و خارجی.

👤 Top Contributors