برو به محتوای اصلی

قرارداد
قرارداد

آیا در مورد قرارداد سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره قرارداد بپرس!

شیرین عبدی

قرارداد طراحی سایت

یک قرارداد طراحی سایت۱۱ در صورتی استفاده می‌شود که نیاز به طراحی سایت آزاد، شرکت‌ها و یا توسعه‌ی یک وب سایت باشد. افراد در صورتی نیاز به تنظیم قرارداد طراحی سایت دارند که:

  • نیاز به طراحی و توسعه‌ی یک وب سایت برای کسب و کار خود دارند.
  • ط... (بیشتر)

در قراردادهای مشارکت مدنی۳۴ باید به طور دقیق موضوع قرارداد مشخص شود. همچنین آورده هر یک از دو طرف باید به تفصیل در قرارداد ذکر شود. به عنوان مثال آورده یکی از شرکا می‌تواند سرمایه نقدی و آورده طرف دیگر می‌تواند کار و تخصص وی در زمینه‌ای خاص باشد. در ... (بیشتر)

واژه FATF در واقع مخفف Financial Action Task Force on Money Laundering می‌باشد و سازمانی است که در رابطه با امور مالی تشکیل شده است. FATF یک قرارداد نیست، یک سازمان بین دولتی است. «گروه ویژه اقدام مالی» Financial Action Task Force  – FATF در س... (بیشتر)

حسن سیدی
مدیر دیجیتال مارکتینگ

البته FATF یک قرارداد نیست، یک سازمان بین دولتی است. «گروه ویژه اقدام مالی» (Financial Action Task Force  – FATF) در سال 1989 به ابتکار کشورهای عضو گروه «جی 7» تشکیل شد تا بررسی‌هایی درباره وضعیت قوانین مبارزه با پول‌شویی در بازارهای مختلف مال... (بیشتر)

مصطفی لامعی
مشاور دیجیتال مارکتینگ

برای طراحی یک سایت اول باید دقیقا بدانید که چه سایتی را لازم دارید، با تمام امکانات و جزئیات. در اکثر اوقات سفارش‌دهنده وب‌سایت معمولا فکر می‌کند که چه چیزی می‌خواهد. اینها معمولا افرادی هستند که با این عبارت به شما مراجعه می‌کنند: «من سایتی شبیه ف... (بیشتر)

👤 Top Contributors