برو به محتوای اصلی

مدیریت
مدیریت

آیا در مورد مدیریت سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره مدیریت بپرس!

پاسخمدیریت
پویا عبدی
مشاور روانشناس

یه اصطلاحی وجود داره به اسم آلوده شدن. 

اگه تا حالا پای حرف یه بازاری نشسته باشید می‌بینید که یه چیزیو بلده که داره بهش پول می‌ده. چند وقت پیش که با یه طلا فروش بازار صحبت می‌کردم که قبلا شاید ماهی چند میلیارد درآمد داشت ولی الان هیچی نمی‌تونه ... (بیشتر)

پاسخمدیریت
حسین شیرگیر
مدیر پروژه در کنسرن ایرباس - بماردیر

پاسخ دادن دقیق به این سوال سخت است.

مدیریت کلان به شدت به شرایط سیاسی و ساختار فرهنگی آن کشور وابسته است.

یعنی هر دوی این سیستم‌ها به شدت بر روی یکدیگر اثر می‌گذارند و این اثرگذاری به صورت یک چرخه است یعنی مدیریت بر روی سیاست، سیاست بر روی فرهنگ و یا... (بیشتر)

پاسخمدیریت

مدیریت بازرگانی از مهمترین بخش‌های مدیریت شرکت‌های تجاری است زمانی یک شرکت می‌تواند بین خود مشتریان و خریدارانش ارتباط تجاری خوبی برقرار کند که یک مدیر بازرگانی موفق داشته باشد. فردی که مدیریت بازرگانی یک بنگاه اقتصادی را به عهده می‌گیرد در جذب مشت... (بیشتر)

پاسخمدیریت
ناشناس

اگر به دنبال راه کارهای خارجی هستید شاید بهترین گزینه کلیپ فولیو۲۹ باشه همونطور که دوستمون هم گفت پاور بی آی هم گزینه مناسبیه، البته تا جایی که من با این‌ها کار کردم، نسخه‌های خارجی از نظر همخوانی با زبان فارسی یا واحدهایی که ما در ایران داریم گزینه‌... (بیشتر)

پاسخمدیریت
ناشناس

اگر برای شما هزینه تهیه ابزار (آن هم به دلار) و صرف زمان زیاد برای یادگیری و نیاز به بروزرسانی‌های متعدد مسئله نیست از پاور بی‌آی استفاده کنید. پاور بی‌آی محصول مایکروسافت است اما چندان پشتیبانی مناسبی ندارد. از طرفی اگر هزینه و زمان مسئله است و در... (بیشتر)

پاسخمدیریت
پویا غفاری
بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی مد فیزا

به این شرایطی که شما میگین در اصطلاح شرایط بحرانی میگن! تو شرایط بحرانی باید اول سریعا برآورد عمق فاجعه کنید و سریع شروع به جمع‌آوری اطلاعات در مورد علت به وجود آمدن بحران و نتیجه تداوم این بحران کنید و بعد از ارزیابی مسأله راهکارهای خودتون رو با ت... (بیشتر)

پاسخمدیریت
پویا غفاری
بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی مد فیزا

هرچقدر که روحیه خود و شرکا و کارکنان و شرایط میکرو و ماکروی جامعه‌تون رو بیشتر بشناسین مدیریت شما قویتر میشه. مدیریت نسخه آماده‌ای نیست که بشه برای همه پیچید با کوچکترین تغییر شرایط نوعش عوض میشه. شرط اصلی اینه که بتونین زود زود روش‌ها و رفتارهای ج... (بیشتر)

پویا غفاری
بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی مد فیزا

من در مورد رفتاری که خودم به عنوان موسس و مدیرعامل انجام دادم از زمان شروع به کار استارتاپ فروشگاه اینترنتی لباس۲۱ فیزا این بوده که خودم پایه‌ای‌ترین کارها رو انجام میدادم و بعد از اینکه کار را یاد میگرفتم آن را بعد از جذب نیروی جدید محول کرده سراغ ی... (بیشتر)

پویا غفاری
بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی مد فیزا

بعضی از مسائل به ریشه دادخواست دیرینه مردم ایران که نشات یافته از کمونیسم هست ریشه گرفته که با واژه استارتاپ که خواستگاهش از کاپیتالیسم هست تناقض دارد برمیگردد: 

۱. همه میخوان مدرکی از دانشگاه بگیرن و یک شغل پشت میز نشین که پول یامفت بگیرن پیدا... (بیشتر)

نیک

من بیشتر خرج رو کنترل میکنم چون عمده‌ی کنترل دخل با من نیست! اما با کنترل خرج، تاثیر مثبتی بر دخل میذارم.

👤 Top Contributors