برو به محتوای اصلی

بانکداری
بانکداری

آیا در مورد بانکداری سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره بانکداری بپرس!

ناشناس

چک بانکی تضمین شده که می‌رید می‌خوابونید به حساب تا در موعدش نقد بشه.

نیک

بله ارسال میشه. کلا هر چیزی که بانک ازش پول در بیاره رو قطع نمیکنه!

ناشناس

وقتی قوانین این اجازه رو به شما نمیده یعنی این کار شدنی نیست و دور زدن قوانین از همه نظر به ضرر شما تموم میشه به نظرم تلاش برای این کار نتیجه نمیده و باید بگذارید که پدربزرگتون توانایی صحبت کردن پیدا کنند تا اجازه برداشت پول رو به شما بدن و یا اینک... (بیشتر)

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

در تکمیل صحبت‌های دوستان عرض می‌کنم که قابلیتی که VPN برای شما به جود میاره در واقع یه نوع Secure Tunneling برای ارتباط شما از مبدا به مقصد درست میکنه که Packet‌های ارسالی تو یه بستر امن مبادله میشه. به خاطر همین دوستان توصیه به استفاده از Vpn دارن... (بیشتر)

توضیحاتی که در ادامه می‌خوانید به هیچ عنوان تشویق به انجام کاری نیست و همه چیز به صورت بسیار کلی بیان شده و لینک‌های موجود فقط برای آشنایی مخاطب با فضای مطرح شده است و خواننده این مطالب باید خودش شخصا نسبت به یادگیری و تسلط به موضوع اقدام کند.
باشد ... (بیشتر)

مهدیس میم

اساسا سیستم ما متفاوت از سیستم‌های جهانیه و سیستم بانکی ما تقریبا جدا شده از سیستم کل دنیاس، بخصوص از زمان تحریم‌ها و از قطع سئیفت جهانی (سیستم نقل و انتقال مالی بین بانکهای جهان) با بانک‌های ما، اگر کردیت کارت لازم دارین باید در حال حاضر شهروند کش... (بیشتر)

بهترین راه، خرید و راه‌اندازی VPN اختصاصی روی یک VPS است. که با یک آی‌پی مشخص که مختص شماست همیشه به مقصد مورد نظر متصل باشید. سعی کنید از VPS با آی‌پی آمریکا استفاده کنید تا مشکلی پیش نیاید.

میتونید برید بانک ملی و برای دریافت ارز ثبت‌نام کنید. اینکه برای مقاله هم ارز میدن یا نه رو نمیدونم و بهتره برید از بانک ملی بپرسید. برای اطمینان، مدارک مربوط به ارسال مقاله رو هم پرینت بگیرید و با خودتون ببرید چون باید ثابت کنید که دلیل دارید تا ا... (بیشتر)

حسین کوهساری
مربی، بنیان‌گذار و شتاب‌دهنده کسب‌وکارهای نوپا

در قوانین مالیاتی و ثبت شرکت به این مورد اشاره شده که در صورتی که در اساس نامه شرکت و روزنامه رسمی محل ثبت شرکت در مناطق آزاد (کیش، قشم، انزلی، چابهار و...) باشند معاف از مالیات خواهند بود و همچنین شرایط ویژه‌ای برای ترخیص و هزینه‌های گمرکی چه در ص... (بیشتر)

ناشناس

برای دریافت مجوز PSP می‌بایست تجهیزات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری گسترده در شبکه بانکی در سراسر کشور داشته باشید. میلیاردها تومن سرمایه نیاز هست که یک شرکت بعنوان یک PSP مجوز فعالیت رو داشته باشه! تقریبا میتونید این احتمال رو صفر در نظر بگیرید که یک فی... (بیشتر)

👤 Top Contributors