برو به محتوای اصلی

شغل و حرفه
شغل و حرفه

آیا در مورد شغل و حرفه سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره شغل و حرفه بپرس!

محمد ، مهندسی نرم افزار

اگر کاری که به شما پیشنهاد می‌شود، جز مشاغل حرفه‌ای باشد یعنی کسی با (تجربه و دارای مدرک تحصیلی معتبر) کارفرما باید سه گام اول قسمت اول غیر حرفه‌ای‌ها را طی کند (پیشنهاد کار، آگهی اینترنتی و اطلاعیه).

اگر چه به جای یک آگهی در روزنامه می‌تواند در مجل... (بیشتر)

۱
پویا عبدی ، مشاور روانشناس

1- آشنایی نداشتن با اهداف سازمان محل کار

2- سختی و غیر قابل انعطاف بودن قوانین محل کار

3- ارتباط از بالا به پایین سخت در سازمان‌های کاری

4- توجه نکردن مدیران به کارگران و افراد رده پایین

5- ابهام در نقش فرد در سازمان و کاری‌هایی که باید انجام دهد

6- نار... (بیشتر)

۳
پویا عبدی ، مشاور روانشناس

1. دلیل اخراجتان را بدانید

شما قبل از اینکه وارد شغل جدید شوید، لازم است برای خودتان مشخص کنید که دلیل اصلی اخراجتان چه چیزی بوده است. جدا از تاثیر روانی که این امر می‌تواند برای شما داشته باشد، این موضوع به شما کمک می‌کند تا میزان اهمیت مشکل خود را... (بیشتر)

۴
امیررضا ،

موارد Html و css که پایه طراحی سایت هستن و شما این دوتا رو که حرفه‌ای بشی فقط میتونی یک سایت استاتیک بنویسی یا فقط قالب طراحی کنی و برای پویایی صفحات باید جاوااسکریپت یاد بگیرین.

برای اینکه بخواهید یک سایت داینامیک رو کدنویسی کنید باید یک زبان سمت س... (بیشتر)

۴
صنم والی زاده ، کارشناس ارشد جهانگردی

در رابطه با سوال دومتون پیشنهاد می‌کنم این مقاله۲۳ رو مطالعه کنید که توش نرخ رشد مشاغل مختلف آمریکا مورد بررسی قرار گرفته.

همینطور برای آشنایی با ایجاد یک موقعیت شغلی خوب توی امریکا می‌تونید مقاله ثبت شرکت در آمریکا۱۹ رو بخونید.

موفق و پیروز باشید.

۶

آخه کمتر کسی هست که در بدو ورودش به یه کشور دیگه بتونه وارد یه کار سودآور بشه. زمان میبره تا بهش اعتماد کنن. ولی یه سری کارا هستن که میشه برای شروع زندگی تو کشوری مثل آمریکا، ازشون استفاده کرد. منظورم کسب درآمد آنلاین در آمریکا۹ هستش.

مثلا می‌تونید ی... (بیشتر)

۵

تا چندین سال پیش اغلب فقط افرادی گوشی هوشمند داشتند که جوان بودند، مثلا بیشتر می‌دیدیم که افراد 18 الی 35 ساله از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند. اما هم اکنون پدر و مادرهای ما و حتی کودکان هم تبلت و گوشی هوشمند دارند! این موضوع نشان می‌دهد که روز ... (بیشتر)

۶

اقتصاد آلمان دارای نیروی کار مجربی بوده و موجودی سرمایه در آن بسیار بالا است. سطح پایین فساد و سطح نوآوری در این کشور باعث شده است که آلمان بی‌اندازه برای سرمایه‌گذاری و کار مناسب باشد و از مابقی کشورهای اروپایی شرایط بسیار بهتری داشته باشد. این سط... (بیشتر)

۱۰

منبع:https://www.tasnimnews.com۳۲

کارهای سخت و زیان‌آور، کارهایی است که در آن‌ها عوامل فیزیکی، شیمیایی، مکانیکی و بیولوژیکی محیط کار، غیر استاندارد بوده و در اثر اشتغال کارگر تنشی به مراتب بالاتر از ظرفیت‌های طبیعی (جسمی و روانی) در وی ایجاد گردد که ن... (بیشتر)

۷
حجت مردانه زاده ، بنیان گذار افزونه ها دات کام - طراح و توسعه دهنده سیستمهای متن باز

یک زمانی دانستن html و css خودش میتونست با دید دانش یک حرفه و حتی‌الامکان ایجاد و هندل کردن کسب و کارهای مختلف دونست. اما با گذشت زمان الان دیگه دانستن این دو زبان برنامه‌نویسی یک چیز Basic برای پیشبرد و استفاده هر چه بهتر از سایر ابزارها و کتابخان... (بیشتر)

۵
👤 Top Contributors