برو به محتوای اصلی

شغل و حرفه
شغل و حرفه

آیا در مورد شغل و حرفه سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره شغل و حرفه بپرس!

ابراهیم اسدی
لیسانس علوم اجتماعی/معلم بازنشسته

احتمالا به دو دلیل شرکت‌ها این مدلی عمل می‌کنند یکی به خاطر بیمه نکردن شما و دیگری به خاطر شاکی نشدن شما (در صورت شاکی شدن برای محکوم کردن شما در دادگاه استفاده می‌شود).

متاسفانه در سیستم اداری اداره کار ایران اینجور تلقین شده که باید از کارگر حمایت... (بیشتر)

هستی رادمنش

تفاوت پیمانکاران با کارمندان:

پیمانکاران و کارمندان تحت قانون و در عمل بسیار متفاوت هستند. طبقه‌بندی درست کارکنان برای حفظ سازگاری با قوانین اشتغال و مالیات حائز اهمیت است. برخی از این تفاوت‌ها عبارتند از:

  • پیمانکاران معمولا به صورت مستقل، کار می‌کنند... (بیشتر)
محمد
مهندسی نرم افزار

اگر کاری که به شما پیشنهاد می‌شود، جز مشاغل حرفه‌ای باشد یعنی کسی با (تجربه و دارای مدرک تحصیلی معتبر) کارفرما باید سه گام اول قسمت اول غیر حرفه‌ای‌ها را طی کند (پیشنهاد کار، آگهی اینترنتی و اطلاعیه).

اگر چه به جای یک آگهی در روزنامه می‌تواند در مجل... (بیشتر)

پویا عبدی
مشاور روانشناس

1- آشنایی نداشتن با اهداف سازمان محل کار

2- سختی و غیر قابل انعطاف بودن قوانین محل کار

3- ارتباط از بالا به پایین سخت در سازمان‌های کاری

4- توجه نکردن مدیران به کارگران و افراد رده پایین

5- ابهام در نقش فرد در سازمان و کاری‌هایی که باید انجام دهد

6- نار... (بیشتر)

پویا عبدی
مشاور روانشناس

1. دلیل اخراجتان را بدانید

شما قبل از اینکه وارد شغل جدید شوید، لازم است برای خودتان مشخص کنید که دلیل اصلی اخراجتان چه چیزی بوده است. جدا از تاثیر روانی که این امر می‌تواند برای شما داشته باشد، این موضوع به شما کمک می‌کند تا میزان اهمیت مشکل خود را... (بیشتر)

امیررضا

موارد Html و css که پایه طراحی سایت هستن و شما این دوتا رو که حرفه‌ای بشی فقط میتونی یک سایت استاتیک بنویسی یا فقط قالب طراحی کنی و برای پویایی صفحات باید جاوااسکریپت یاد بگیرین.

برای اینکه بخواهید یک سایت داینامیک رو کدنویسی کنید باید یک زبان سمت س... (بیشتر)

صنم والی زاده
کارشناس ارشد جهانگردی

در رابطه با سوال دومتون پیشنهاد می‌کنم این مقاله۲۵ رو مطالعه کنید که توش نرخ رشد مشاغل مختلف آمریکا مورد بررسی قرار گرفته.

همینطور برای آشنایی با ایجاد یک موقعیت شغلی خوب توی امریکا می‌تونید مقاله ثبت شرکت در آمریکا۲۳ رو بخونید.

موفق و پیروز باشید.

آخه کمتر کسی هست که در بدو ورودش به یه کشور دیگه بتونه وارد یه کار سودآور بشه. زمان میبره تا بهش اعتماد کنن. ولی یه سری کارا هستن که میشه برای شروع زندگی تو کشوری مثل آمریکا، ازشون استفاده کرد. منظورم کسب درآمد آنلاین در آمریکا۱۲ هستش.

مثلا می‌تونید ی... (بیشتر)

تا چندین سال پیش اغلب فقط افرادی گوشی هوشمند داشتند که جوان بودند، مثلا بیشتر می‌دیدیم که افراد 18 الی 35 ساله از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند. اما هم اکنون پدر و مادرهای ما و حتی کودکان هم تبلت و گوشی هوشمند دارند! این موضوع نشان می‌دهد که روز ... (بیشتر)

اقتصاد آلمان دارای نیروی کار مجربی بوده و موجودی سرمایه در آن بسیار بالا است. سطح پایین فساد و سطح نوآوری در این کشور باعث شده است که آلمان بی‌اندازه برای سرمایه‌گذاری و کار مناسب باشد و از مابقی کشورهای اروپایی شرایط بسیار بهتری داشته باشد. این سط... (بیشتر)

👤 Top Contributors