برو به محتوای اصلی

افسردگی
افسردگی

آیا در مورد افسردگی سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره افسردگی بپرس!

پویا عبدی
مشاور روانشناس

1. افسردگی و بی‌اشتهایی

تغییر اشتها و کاهش تمایل به غذا خوردن حتی برای آن دسته از غذاهایی که یک زمان جزو محبوب‌ترین غذاهای زندگیتان بوده‌اند از اتفاقاتی است که در اثر افسردگی پس از جدایی رخ می‌دهد. البته در بعضی از افراد این اتفاق برعکس است و باعث پ... (بیشتر)

ناشناس

اگرچه اختلال دوقطبی مادام‌العمر است، اما به این معنی نیست که شما ناتوان هستید. بسیاری از چیزهایی که می‌توانید انجام دهید تا به خودتان کمک کنید فراتر از جلسات پزشکی و مشاوره روانشناسی است. روش‌های خودآموزی و تغییرات شیوه زندگی ساده می‌تواند به شما د... (بیشتر)

پویا عبدی
مشاور روانشناس

افکاری که در این درمان مورد بررسی قرار می‌گیرند شامل هر نوع فکری می‌شود که به سلامت روان فرد آسیب می‌زند و دائماً اعتماد به نفس او را زیر سؤال می‌برند. این افکار تحت عنوان تحریف‌های شناختی تعریف شده‌اند. از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد... (بیشتر)

ناشناس

اختلال افسردگی یک بیماری معمول و جدی پزشکی است که منفی بر احساس شما، نحوه فکر کردن و نحوه رفتار شما تاثیر می‌گذارد. خوشبختانه، این نیز قابل درمان است. افسردگی احساس غم و اندوه و/یا از دست دادن علاقه به فعالیت‌های یک بار لذت می‌برد. این می‌تواند منج... (بیشتر)

👤 Top Contributors