برو به محتوای اصلی

مطالعه
مطالعه

آیا در مورد مطالعه سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره مطالعه بپرس!

پاسخمطالعه
حبیب پور

اگر مجله اینترنتی مدنظرتون باشه، در حوزه فناوری می‌تونید zoomit۹ یا digiato۹ رو مطالعه کنید.

در زمینه زنان و دختران suratiha۱۱ رو دنبال کنید.

در زمینه رشد فردی و کسب و کار و موفقیت هم می‌تونید chetor۱۱ رو مطالعه کنید. 

در زمینه دکوراسیون داخلی و چیدمان... (بیشتر)

افسون شیرازی
کارشناسی ارشد مخابرات

برای اینکه عادت کردیم بهانه تراشی کنیم و وقت‌های مفیدمون رو جاهای دیگه صرف کنیم.

کوتاه اما غنی بهترین مورده چون با در نظر گرفتن تمام جوانب شاید کسی وقت نداشته باشه پست‌های غنی و طولانی رو بخونه.

عباس صادقی
وبلاگ‌نویس و تولیدکننده محتوا

پست‌های غنی و طولانی که همه ابعاد موضوع رو پوشش بده و نیاز به این نباشه که برای تکمیل‌تر کردن اطلاعات توی اون موضوع سراغ وبلاگ‌های دیگه رفت رو بیشتر تمایل دارم که دنبال کنم.

چون خودمم تو حوزه تولید محتوا فعالیت دارم، تجربه نوشتن انواع محتوای خلاصه، ... (بیشتر)

مهدی درویشی
دانشجوی مهندسی نرم افزار / طراح گرافیک / مدرس مهارت های توسعه فردی

بعد خواندن هر کتاب کافیه یک مایندمپ از اون بکشین و هر وقت خواستین با یک نگاه بتونین مرور کنین، پیشنهاد میکنم راجب مایندمپ سرچ کنین.

روش دیگه‌ای که برای من خیلی خوب جواب میده (البته راجب یک موضوع از کتاب) نوشتن یک پست در وبلاگ راجب اون مطلب و یا ضبط ... (بیشتر)

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

به نظرم در تلگرام کانال یا گروه شخصی درست کنید و هر قسمت از کتابی رو که میخونید خلاصه‌ای از اون قسمت و کلید واژه‌هاش که براتون خیلی واضحه در صورت شنیدن یا خوندن دوباره رو بنویسد در کانال و آرشیو کنید. به مرور زمان قدرت خواندن و نوشتن در یک راستا اف... (بیشتر)

از شیوه‌های تقویت حافظه و تندخوانی استفاده کنید که هم در مدت زمان کوتاه‌تری مطالب رو بخونید هم درک بهتری از مطالب بدست بیارید و به قولی طوطی‌وار از کنارشون رد نشید.

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

به نظرم میزانش رو میشه زمانی فهمید که شما مجموعه‌ای از کتب رو مطالعه میکنی و درک و فهم شما نسبت به اون موضوع بالاتر میره و زمانی میشه دقیق میزانش رو فهمید که بتونی انتقال بدی. وقتی این اتفاق میافته آدم مجبوره از تجربه و تحلیل‌های خودش به اون صحبت ا... (بیشتر)

یکِ یکِ یک

من بخودم که نگاه می‌کنم می‌بینم که دلیل اصلی مطالعه نکردنم بخصوص در دوران نوجوانی بازی‌های ویدیویی بود. بازی‌های ویدیویی خوب، به خاطر فعال کردن سیستم پاداش ذهن، درگیر کردن کامل توانایی‌های ذهن، تولید آدرنالین، حس عالی غلبه بر چالش‌ها، سیستم فیدبک س... (بیشتر)

رضا

به نظرم پایین نیست و درصد بالایی از مردم کتاب می‌خوانند. شما نمایشگاه تهران امسال و یا نمایشگاه‌های کتابی که در شهرستان‌ها برگزار می‌شود نگاهی کنید خرید بالاست. در ضمن کتاب‌های الکترونیکی رایگان هم به وفور در گوشی‌های تلفن همراه موجود است و مردم مط... (بیشتر)

👤 Top Contributors