برو به محتوای اصلی

بازاریابی
بازاریابی
تعاریف موضوع:
دسته‌بندی
شغل یا حرفه

آیا در مورد بازاریابی سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره بازاریابی بپرس!

باسط رستمی
همبنیان گذار نوین توریسم

طبیعتا ابزارهای زیادی وجود داره که هر بازاریابی باید اون استفاده کنه. من خود 5 ابزار پیشرفته و مهم رو همیشه استفاده می‌کنم که در مقاله 5 ابزار کلیدی هر استارتاپ۱۳ می‌تونید مطالعه کنید.

باسط رستمی
همبنیان گذار نوین توریسم

سایت نوین و متمم خیلی خوب هستن ولی توصیه می‌کنم قبل از شروع یادگیری بازاریابی محتوا مقاله تجربیات جهانی شرکت‌های جهان از بازاریای محتوایی۱۶ رو مطالعه کنید تا بدونید روند و سمت و سوی درست به چه شکل است. من این مقاله رو از سایت نیل پاتل ترجمه کردم.

باسط رستمی
همبنیان گذار نوین توریسم

به ابزارها مختلفی نیاز داره توی که هر کسب و کاری بهش دسترسی نداره ولی از تکنیک‌هایی که فراگیر و ساده هستند می‌تونید استفاده کنید. اینجا 10 تکیک حرفهآای بازاریابی عصبی ۱۰رو آوردم امیداورم بهتون کمک کنه. البته امروزه بعضی ابزار دیجیتال خیلی حقایق رو به... (بیشتر)

سجاد زمانی
مدرس ان ال پی و توسعه فردی

من هم چون به این حوزه علاقمند هستم تحقیقی انجام دادم که طی اون بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های بازاریابی رو شناسایی کردم و در ادامه لیست 20 تا از اون‌ها رو تقدیم می‌کنم.

بهترین کتاب‌های بازرایابی کدامند؟۱۱

حبیب پور

راهکارهای متعددی میتونه وجود داشته باشه. 

یه نگاهی به این نوشته هم داشته باشید: 

۱۳ راه برای تبلیغات رایگان کسب و کار۲۲

رسول زارع
موسس سایت ساز سی فایو see5.ir

بنظرم از روش‌های نوین تبلیغاتی استفاده کنید.

استفاد از تکنولوژی‌های جدید تبلیغاتی display Advertising فقط محدود به تبلیغات بنری نیست، مدیوم‌های جدیدی مثل:

  1. تبلیغات native
  2. ریتارگتینگ و ری‌مارکتینگ که بسیار فوق‌العاده اثر بخشه
  3. تبلیغات html مثل تبلیغات شیپ... (بیشتر)

من در زمینه‌ی آموزش تولید محتوا گروه نوین۲۹ را پیشنهاد می‌کنم و صادقانه بگویم که خودم کلاس‌هایشان را رفته‌ام و واقعاً راضی هستم.

در 3 قالبِ تولید مقالات آموزشی خوب و کاربردی در این موضوع، یک EBook خیلی خوب در این زمینه و کلاس‌های حضوری و غیرحضوری‌شان.

... (بیشتر)

احسان خواجوی
موسس آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا

در حوزه بازاریابی دیجیتال، وبسایت آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا۲۶ رو پیشنهاد می‌کنم. هم مقاله، هم ویدئو و هم دوره‌های آموزشی رو با پشتیبانی آموزشی ارائه میده.البته مطالب و دوره‌های آموزشی زیادی هم در حوزه برندینگ، تبلیغات و بازاریابی آفلاین داره.

مسعود صباغی

همه چیز بستگی به نوع کسب و کارتون داره. کانال‌های مختلفی برای فروش هست که باید خودتون پیدا کنید. برای اشنایی با بهترین کانال‌های فروش، مقاله افزایش فروش آنلاین۱۹ را مطالعه فرمایید.

👤 Top Contributors