برو به محتوای اصلی

اقتصاد
اقتصاد
تعاریف موضوع:
دسته‌بندی
موضوع یا زمینه علمی

آیا در مورد اقتصاد سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره اقتصاد بپرس!

محمد ، مهندسی نرم افزار

آلمان چهارمین اقتصاد برتر دنیاست، در ده سال قبل از رکود بزرگ آلمان، از سال 1999 تا 2008، تولید ناخالص داخلی آلمان سالانه به طور متوسط 1.6٪ بود.

با توجه به وابستگی آلمان به صادرات کالاهای سرمایه‌ای، اقتصاد آلمان در سال 2009 به میزان 5.2٪ کاهش یافت، چ... (بیشتر)

۳

اقتصاد ایران با توجه به گستردگی مرزهای سرزمینی و همچنین تنوع محصولات معدنی و خصوصاً نفت و گاز،‌ از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اقتصاد ایران گرچه در دهه‌های گذشته به واسطه اتفاقات تاثیرگذار در فرایندهای مالی و تجاری، دچار فراز و فرودهایی بوده ولی چش... (بیشتر)

۱

بله قطعا افزایش خواهد داشت و با قیمت آزاد 2500 تومان عرضه خواهد شد.

۳

اگر ریسک‌پذیری پایینی دارید به نظر من جدیدا یه سایتی باز شده به اسم ایزان رنتر که شما توش ثبت نام میکنی و به عنوان سرمایه‌گذار مبلغی رو برای خرید کالا سرمایه‌گذاری میکنی بعد این پول شما بهتون تضمین میدن که سر ماه پرداخت بشه و به صورت ماهیانه پولتون... (بیشتر)

۵
صنم والی زاده ، کارشناس ارشد جهانگردی

در حال حاضر، نظام اقتصاد ایالات متحده آمریکا، بر اساس صنعت و خدمات پیش می‌رود. ایالات متحده در زمینه کشاورزی و دامپروری هم بسیار موفق عمل کرده، تولیدات صنعتی مهمی را نیز در حوزه نفت، فولاد، تجهیزات ارتباطی و هوا فضا، فناوری‌های پیشرفته، مواد شیمیای... (بیشتر)

۴

ارزهای اقتصاد فعلی جهان هیچکدام پشتوانه طلا ندارند (فیات) البته پشتوانه اصلی آنها همان تولید ناخالص ملی و قدرت تولید و اقتصاد آن کشور است. چنانچه ارزهای دیجتال فعلی توسط مردم استفاده شوند به لحاظ کارکرد تفاوتی با ارزهای عادی ندارند. اما حذف مدیریت ... (بیشتر)

۳
مسعود صباغی ، موسس سایت ساز وبزی

بهتر بود می‌گفتید کارتون چی هست. شما باید یک مزیت رقابتی درست کنید و خدمات خوبی به مشتری ارایه کنید.

۳
صنم والی زاده ، کارشناس ارشد جهانگردی

من به شخصه فکر میکنم که آمریکا و چین اقتصاد قوی‌تری دارن ولی با یه سرچ این مقاله رو پیدا کردم که شمام میتونی بخونیش:

10 اقتصاد بزرگ جهان۵۶

۳
پویا غفاری ، بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی مد فیزا
۴
پویا غفاری ، بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی مد فیزا

کدام اقتصاد کمونیستی رو دیدید که بتونه صادرات کنه؟ اقتصادی که رقابت نداشته باشه خلاقیت هم نخواهد داشت تولید هم نخواهد کرد پس صادرات هم نمیکنه. دکترین اقتصادی کشور بر پایه نفته و هیچ نیازی نمیبینن سیاستمداران که فضای اقتصادی رو باز کنن تا تولید رونق... (بیشتر)

۵
👤 Top Contributors