برو به محتوای اصلی

بانوان
بانوان
تعاریف موضوع:
دسته‌بندی

آیا در مورد بانوان سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره بانوان بپرس!

پویا عبدی ، مشاور روانشناس

هر چه سن زنان به 40 سالگی نزدیک‌تر می‌شود، توانایی باروری آن‌ها کاهش پیدا می‌کند. به طوری که زنان بالای 35 سال شانس بسیار کمتری در بارداری دارند. زنان در حدود سن 20 تا 24 سال بیشترین توانایی بارداری را دارند، این توانایی در سنین 35 تا 40 سالگی به ی... (بیشتر)

۳

خانم‌ها ذاتا دوست دارن زیبا باشن...ایرونی و خارجی هم نداره...چیزیه ک خدا تو وجودشون گذاشته...منتهی خانم‌های خارجی با بدن و موهاشون زیبایی خودشونو به رخ میکشن و خانم‌های ایرانی چون نمیتونن این کارو بکنن با آرایش سعی میکنن زیباتر بشن.

۱۶

به نظر من این موضوع ریشه در مشکلات پیچیده فرهنگی و اجتماعی داره؛ 

در حالت کلی انسان وقتی نسبت به خصوصیات و احساسات ذاتی خود شناخت کافی نداشته باشه، این احساسات از حالت تعادل خارج میشن، که علتش میتونه فردی (بر اثر ناآگاهی و بی توجهی فردی) یا اجت... (بیشتر)

۱۱
علی ورزشی ، توسعه دهنده شیرپوینت

ماهواره 

۲

از دید طب سنتی، دلیل آن از سردی اندام تحتانی میباشد. موارد زیر را دقیق و کامل انجام دهید:

۱. مقدار ۴۰۰ گرم سیاهدانه تازه را نیم کوب کرده بلافاصله با دو کیلوعسل مخلوط در دمای ۳۰ الی ۵۰ درجای تاریک نگهداری کنید و صبح و شب یک قاشق غذاخوری میل شود ۸۰ رو... (بیشتر)

۷
فرید کاووسی ، علاقه‌مند به استارتاپ

همانطور که می‌دانید طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و بر اساس بند 3 ماده 18 قانون گذرنامه، زنان برای گرفتن گذرنامه به اجازه کتبی همسر خود نیاز دارند. استثنایی که در این زمینه وجود دارد و زنان تحت این شرایط برای دریافت گذرنامه به اجازه همسر خود احتیا... (بیشتر)

۹
ناشناس

به نظر من زیبایی مرد یا زن به کل بدن اون مربوط میشه. منظور اینه که تمام اجزا بدن ماست که در مجموع ما رو زیبا میکنه. زمانی که فردی ناچار باشه مو و بدن خودشو کاملا بپوشونه و همیشه از لباس‌های تیره و گشاد و اجباری استفاده کنه، چاره‌ای نداره تا بیشتر ب... (بیشتر)

۱۸

باید با شیردوش شیر را دوشیده و آن را از سینه خارج کنیم و با شیشه به کودک بدهیم. زیرا دردی که بوجود می‌آید به این علت است که در روز‌های اول کودک توان لازم را برای استفاده از شیر مادر ندارد، بنابراین موجب پر شدن سینه‌ها می‌شود که این امر درد را بوجود... (بیشتر)

۶

بنظر من سوال شما ایراد داره. از این بابت که تشکیل خانواده و ازدواج یا حتی گسست این پیوند نمی‌تونه معیار موفقیت و یا شکست باشه، چه بسا مجردها و یا طلاق گرفته‌هایی از هر دو جنس باشند که بسیار خوشحال و راضی دارن زندگی میکنن و از چیزی گلایه ندارن.

۶
ابراهیم اسدی ، لیسانس علوم اجتماعی/معلم بازنشسته

توجه کردن به خانم‌ها خیلی خوشحالشون میکنه. اگر خانم‌ها درک شوند و به دیدگاه‌ها و شخصیتشون توجه بشه فوق‌العاده قوی، دوست‌داشتنی و فداکارند ولی وای به زمانی که تحقیرشون کنی، خیلی سریع پژمرده میشند و میشکنند و یا برعکس خیلی خطرناک می‌شوند.

۶
👤 Top Contributors