برو به محتوای اصلی

هواپیما
هواپیما

آیا در مورد هواپیما سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره هواپیما بپرس!

نیک ،

فکر کنم تو 17 یا 18سالگیم بود که تو یه مسابقه که جایزش سفر به پارس جنوبی بود برنده شدم و اولین سفر هواییم به عسلویه بود و فکر میکردم اونجا کوه نداره. هنگام فرود هواپیما بشدت به نوک قله‌های تیزی که در پیش‌بینی‌هام نبود نزدیک شد و من نزدیک بود ناخودآ... (بیشتر)

۲

چندین سال پیش یه تور سنگاپور۱۸ گرفتم از امکانات ایرلاینش این بود که میشد تو هواپیما حموم کرد و بعدشم خدمات ماساژ ارائه میدادن.

۳
ناشناس

پیشنهاد می‌کنم نرخ بلیط هواپیما خارجی آیتورز۳۰ رو چک کنید. تا اونجا که من مقایسه کردم قیمتش در مقایسه با بقیه سایت‌ها بهتره. البته بستگی به مسیر و ایرلاینتون هم داره.

۸
ناشناس

فاضلاب‌ها با مکش قوی به تانکی که درون هواپیما تعبیه شده است منتقل می‏‌شوند. درون این محفظه مواد گندزدا وجود دارد تا از انتشار بوی بد جلوگیری کند. پس از فرود آمدن هواپیما آنچه در تانک‌ها ذخیره شده است توسط ماشین‌های مخصوصی تخلیه می‏‌شود.

این مطلب توض... (بیشتر)

۶
  • چه آژانس هواپیمایی
  • چه پروازی ماهان -زاگرس.....
  • قیمت بلیط
  • نوع بلیط - چارتری یا...
  • قابلیت استرداد
  • زمان پرواز - تعطیل یا غیر تعطیل
  • چک کردن تورهای مسافرتی
  • میزان بار مجاز و بار مجاز (در عین سادگی ولی یک بار به خاطر همین موضوع پرواز را از دست دادم)
  • همراه بردن ار... (بیشتر)
۷
ناشناس

برای اینکه در هواپیما و پروازهای طولانی راحت بخوابید بهتره که لباس و کفش راحت بپوشید، هدفون و چشم بند به همراه داشته باشید، سعی کنید روی صندلی کنار پنجره بشینید، زیاد غذا نخورید و پروازهای خلوت‌تر رو رزرو کنید.

تو این لینک می‌تونید نکاتی در مورد راح... (بیشتر)۱۳

۵
ناشناس

من سایت آیتورز رو برای خرید بلیط هواپیما کیش۳۴ پیشنهاد می‌کنم.

۵

شنیدم علی بابا بهترینه ولی من همیشه به آژانس هواپیمایی دوستم اتکا می کنم که مطمینم سرم کلاه نمی گذارد.

۴

من برای پروازهای داخلی همیشه از www.kish4.com۴۲ استفاده کردم و تا الان راضی هستم.

۸
مهدی صابری منش ، سرپرست برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات - متخصص کدینگ کالا (مهندسی صنایع - تکنولوژی صنعتی، کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی)

تو فرودگاه مشهد ساعت‌ها منتظر پرواز تهران بودیم. کاسه صبر همه لبریز شده بود و صدای همه بلند شده بود. چیزی حدود 4 ساعت از زمان قانونی پرواز گذشته بود و حتی خبری از مسافرگیری هواپیما نبود. با پرس و جو‌های زیاد مشخص شد هواپیمایی که قراره ما رو به تهرا... (بیشتر)

۵
👤 Top Contributors