برو به محتوای اصلی

سرمایه‌گذاری
سرمایه‌گذاری

آیا در مورد سرمایه‌گذاری سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره سرمایه‌گذاری بپرس!

بورس

به نظرم بهتره که خودتون در دوره‌های آموزش بورس شرکت کنید. تو این دوره‌ها یاد می‌گیرید که چطور معامله کنید. کجا سرمایه‌گذاری کنید. چطور خرید و فروش سهام انجام بدید و...

آموزشگاه‌های زیادی هستن که تو این زمینه فعالیت دارن ولی از نظر قیمت، کیفیت و سابق... (بیشتر)

احسان خواجوی
موسس آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا

این عبارت به همراه سایر مسائل و روش‌های جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها رو به صورت دوره آموزشی ترجمه شده به فارسی منتشر کردیم. اگر علاقه‌مند بودید مشاهده کنید: دوره آموزشی جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها۹

اگر ریسک‌پذیری پایینی دارید به نظر من جدیدا یه سایتی باز شده به اسم ایزان رنتر که شما توش ثبت نام میکنی و به عنوان سرمایه‌گذار مبلغی رو برای خرید کالا سرمایه‌گذاری میکنی بعد این پول شما بهتون تضمین میدن که سر ماه پرداخت بشه و به صورت ماهیانه پولتون... (بیشتر)

صنم والی زاده
کارشناس ارشد جهانگردی

برنامه‌های شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری از مبلغ حدودا 200,000$ آمریکایی آغاز می‌شود. اگر چه باید توجه داشته باشید که سرمایه‌گذاری در هر کشوری به شما شهروندی این کشور را نخواهد داد و برنامه‌های سرمایه‌گذاری هر کشور با کشور دیگر متفاوت است. شهرو... (بیشتر)

رسول زارع
موسس سایت ساز سی فایو see5.ir

علاوه بر نکاتی که دوستان گفتند میتونید وارد راه‌اندازی کسب و کارهای اینترنتی هم بشید.

اگر محصول یا خدمات و تخصصی دارید که قابلیت فروش اینترنتی داره میتونید با هزینه کم اقدام به ساخت سایت۲۰ یا فروشگاه اینترنتی کنید و با ابزاری مثل سی فایو، ظرف چند دقیق... (بیشتر)

به زبان ساده می‌توان گفت وام قابل تبدیل به سهام، نوع خاصی از وام کوتاه‌مدت است که در آینده می‌تواند تبدیل به سهام شود. استارتاپ‌ها زمانی که نیازمند جذب سرمایه‌ی سریع هستند می‌توانند از این نوع وام استفاده نمایند.

همچنین در زمانی که استارتاپ و سرمایه... (بیشتر)

من از اواخر بهار ۹۷ وارد بورس شدم و بعد از آشنایی مقدماتی تو بورس یکی دوماهی با سرمایه کم درگیر خرید و فروش شدم تا یه چیزایی دستم بیاد اما متوجه شدم من هرچقدرم کتاب و تکنیکالو این چیزا یاد بگیرم باز حالا حالا نمیتونم سهمی رو درست و به موقع انتخاب ک... (بیشتر)

مهدی افضلیان
مدرس و تحلیلگر بازار سرمایه

فعالیت در بازار سرمایه میتونه یک شغل دوم خوب باشه ولی برای شروع باید آموزش‌های لازم رو ببینید تا بتونید معاملات موفقی داشته باشید.

در حال حاضر هم تنوع ابزارها در بورس زیاد شده و میتونید اوراقی با بازدهی 20 تا 22 درصد سالانه خریداری کنید یا حتی سکه ط... (بیشتر)

مهدی افضلیان
مدرس و تحلیلگر بازار سرمایه

برای شروع کار بهتر هست از مطالب آموزشی و ویدئوها استفاده کنید.

این لینک ۱۷میتونه کمک زیادی بهتون بکنه.

محسن

فقط طلا.

مسکن و دلار هم خوب هستند ولی چون مسکن مایحتاج مردم محسوب می‌شود و دلار هم تأثیر زیادی روی اجناس دیگر دارد به نظر من درست نیست به عنوان کالاهای سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.

طلا تأثیر آنچنانی در اجناس دیگر ندارد و فقط قیمت آن مستقیما به قیم... (بیشتر)

👤 Top Contributors