برو به محتوای اصلی

گردشگری
گردشگری

آیا در مورد گردشگری سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره گردشگری بپرس!

سلام، وبسایت ایران تراول یکی از مرجع خوب برای سوال‌های شما است، تیم این وبسایت به ده استان سفر کردند و محتوای دست اول را به چند زبان هم ترجمه کردند. از دسته‌بندی شهرهای آن استفاده کنید. در هر شهر به چهار سوال کلیدی کجا را بگردیم، کجا غذا بخوریم، کج... (بیشتر)

۱

باغ و حمام فین:

بناها و کاریزهای فین به امر جمشید احداث شده است. در دوران آل بویه و ایلخانی بازسازی‌هایی بر روی آن صورت گرفته است. این باغ در نزدیکی چشمه سلیمانیه قرار گرفته است. بناهای زیادی در این باغ قرار دارد از جمله حمام فین که امیرکبیر در آن ب... (بیشتر)

۷

بنظرم این سایت را ببینید خوب است:

https://www.visitiran.ir/۶

سایت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هم در بخش پیوندهای مرتبط، تور مجازی و پورتال جامع گردشگری، اطلاعات خوبی به گردشگران می‌دهد.

https://www.ichto.ir/۶

۵

وان ترکیه شهری در شرق این کشور و پر از شگفتی‌های منحصر‌به‌فرد است. یکی از آن‌ها نژادی خاص از گربه است که در اطراف دریاچه زندگی می‌کنند. این گربه‌ها چشم‌هایی با رنگ‌های متفاوت آبی و کهربایی دارند و شنا در دریاچه وان یکی از تفریحات آن‌هاست. علاوه‌بر ... (بیشتر)

۲

دوست عزیز در ارتباط با مهاجرت به مجارستان باید گفت که این بستگی به این داره که شما از طریق تحصیل، کار، ازدواج، سرمایه‌گذاری و یا پناهندگی (کدام یک؟) می‌خواید مهاجرت کنید. در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به مجارستان دارید ... (بیشتر)

۷
نیک ،

چه سوال دهان آب بیاندازی :))

بیشتر از این پاسخ بدین زخم معده میگیرم.

من سفرهای زیادی به شهرهای ایران داشتم و واقعا سوال خیلی سختیه.

من فکر میکنم لیست غذاهای سنتی رو سرچ کنید و پرطرفدارهاش رو تست کنید.

اما خودم به شخصه چند غذا رو نام میبرم اما به هیچ عن... (بیشتر)

۳

هتلداری به عنوان یکی از زیرساخت‌های مهم صنعت گردشگری شناخته می‌شود که در دهه‌های اخیر به یکی از صنایع درآمدزا تبدیل شده است. بر این اساس کشورهایی که اهمیت صنعت گردشگری را فهمیده‌اند، توجه ویژه‌ای به توسعه صنعت هتلداری دارند. درحال حاضر میلیون‌ها نف... (بیشتر)

۷
ناشناس

بنده تجربه‌ای در این زمینه ندارم و به شما توصیه میکنم از تجربه‌ی دیگران حتما استفاده کنید. ولی از این رو یک سایت۲۱ پیدا کردم که در آن فردی تجربه خودش را اعلام داشته است‌.

بنده یک نقشه راهی طبق متن ترسیم نمودم امیدوارم با خواندن کامل متن بتوانید تصمصم ... (بیشتر)

۴

طالقان مکانی در 114 کیلومتری کرج و 166 کیلومتری تهران است. طالقان بسیار خوش آب و هوا بوده، از این رو مقصد بسیاری از گردشگران تهرانی و کرجی می‌باشد. امکان پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری در چمن‌زارها و کوچه باغ‌های آن برای شما فراهم است. 

مکان‌های دیدن... (بیشتر)

۱۰
باسط رستمی ، همبنیان گذار نوین توریسم

استارتاپ جاده خاکی میتونه کمک کنه، از دوست‌های ما هستن.

در سنندج هم استارتاپ میتو میتونه کمک کنه. در اینستاگرام سرچ کنید پیداش میکنید. سایتش هنوز آماده نیست که معرفی کنم.

۶
👤 Top Contributors