برو به محتوای اصلی

تحصیل
تحصیل

آیا در مورد تحصیل سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره تحصیل بپرس!

پاسختحصیل
محمد
مهندسی نرم افزار

کمیسیون تحصیلی برای فارغ‌التحصیلان پزشکی خارجی (ECFMG)، در سال 1956 تأسیس شد. هدف این کمیسیون، ارزیابی آمادگی IMGها برای ورود به برنامه‌های اقامتی نهادهای اعتباربخشی آموزش پزشکی (ACGME) ایالات متحده است. قبل از اینکه بتوانید در آزمون کسب مجوز پزشکی... (بیشتر)

پویا عبدی
مشاور روانشناس

برای این که رشته انسانی را انتخاب کنید باید قبل از آن از خود بپرسید که می‌خواهید در آینده چه رشته‌ای را انتخاب کنید. موفقیت در رشته‌های دانشگاهی علوم انسانی نظیر حقوق و روانشناسی به مهارت‌های ارتباطی و قابلیت‌های سخنور بالایی نیاز دارد. در نتیجه تن... (بیشتر)

پویا عبدی
مشاور روانشناس

اگر شما درک و علاقه خوبی به درس‌های ریاضی و فیزیک دارید می‌توانید آینده خوبی را در این رشته برای خود متصور باشید. رشته‌های دانشگاهی ریاضی اکثراً به رشته‌های مهندسی مربوط می‌شود. به همین خاطر شما باید از تونایی‌های تجسمی بالایی برخوردار باشید.

ق... (بیشتر)

پویا عبدی
مشاور روانشناس

به دلیل آینده بهتری که در رشته‌های علوم پزشکی متصور می‌شود افراد زیادی به این رشته گرایش پیدا می‌کنند. برای اینکه بتوانید در این رشته موفق شوید باید از روحیه رقابتی بالایی برخوردار باشید تا رقابت تنگاتنگی که بین افراد در این رشته وجود دارد به شما آ... (بیشتر)

محمد
مهندسی نرم افزار

بله به نظرم نروژ در بعضی موارد شرایط خوبی داره. در نروژ تمامی دانشگاه‌های دولتی برای دانشجویان بین‌المللی رایگان است. اگر چه بعضی از رشته‌ها مثل رشته‌های مرتبط با تجارت و مدیریت ممکن است در برخی دانشگاه‌ها شهریه بخواهند.

شما فقط باید مالیات الزامی ب... (بیشتر)

محمد
مهندسی نرم افزار

از نظرم رشته‌های مربوط به پزشکی و فنی خوب باشه، ولی شما میتونی این مقاله 19 شغل پر درآمد آمریکا۴ رو بخونی تا اطلاعات کامل‌تری داشته باشی.

پویا عبدی
مشاور روانشناس

1- تربیت فرزند از کودکی

والدین الگوی فرزندان هستند. والدینی که از کودکی فرزندانشان را با کتاب و مطالعه و داستان بزرگ کرده و آن‌ها را به کتاب ترغیب می‌کنند، طبیعتا می‌توانند فرزندانی با گرایش بیشتر به تحصیل و مطالعه تربیت کنند.

2- نظام تنبیه و پاداش

تر... (بیشتر)

پاسختحصیل
حسین شیرگیر
مدیر پروژه در کنسرن ایرباس - بماردیر

 پروپوزال به نقشه راهی گفته می‌شود که شخص فکر میکند با در دست داشتن فرایضی و با اتکا به روش علمی‌میتواند جواب منطقی برای آن مشکل و یا سوال به دست آورد. امروزه مدل‌های مختلفی برای به دست آوردن جواب‌ها وجود دارد اما یکی از قدیمی‌ترین و پرکاربردت... (بیشتر)

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

برای رسیدن به جواب این سوال باید چندین مصاحبه شغلی رو شخصا شرکت کنید. با بیزینس‌های مختلف تو شاخه‌هایی که دارن تخصصی کار میکنن آشنا بشید و ببینید خط مشی سازمانی اونا چه طوری تعریف شده. بذارید یک مثال بزنم که دقیقا متوجه این مورد بشید.

ما تو ایران شر... (بیشتر)

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

باید اول نماینده‌های رسمی اون شاخه رو بشناسید تو ایران که دارن تو چه حوزه‌هایی فعالیت میکنن تا بتونید از سایت رسمی اون شرکت آی‌دی مدرکتون رو هر جا که شما رو به عنوان نیروی کار خواستن استعلام بگیرن. مثلا نماینده رسمی دوره‌های لینوکس در ایران یا LPI ... (بیشتر)

👤 Top Contributors