برو به محتوای اصلی

تحصیل
تحصیل

آیا در مورد تحصیل سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره تحصیل بپرس!

محمد ، مهندسی نرم افزار

از نظرم رشته‌های مربوط به پزشکی و فنی خوب باشه، ولی شما میتونی این مقاله 19 شغل پر درآمد آمریکا۱ رو بخونی تا اطلاعات کامل‌تری داشته باشی.

۴
پویا عبدی ، مشاور روانشناس

1- تربیت فرزند از کودکی

والدین الگوی فرزندان هستند. والدینی که از کودکی فرزندانشان را با کتاب و مطالعه و داستان بزرگ کرده و آن‌ها را به کتاب ترغیب می‌کنند، طبیعتا می‌توانند فرزندانی با گرایش بیشتر به تحصیل و مطالعه تربیت کنند.

2- نظام تنبیه و پاداش

تر... (بیشتر)

۵
حسین شیرگیر ، مدیر پروژه در کنسرن ایرباس - بماردیر

 پروپوزال به نقشه راهی گفته می‌شود که شخص فکر میکند با در دست داشتن فرایضی و با اتکا به روش علمی‌میتواند جواب منطقی برای آن مشکل و یا سوال به دست آورد. امروزه مدل‌های مختلفی برای به دست آوردن جواب‌ها وجود دارد اما یکی از قدیمی‌ترین و پرکاربردت... (بیشتر)

۴
علی ورزشی ، توسعه دهنده شیرپوینت

برای رسیدن به جواب این سوال باید چندین مصاحبه شغلی رو شخصا شرکت کنید. با بیزینس‌های مختلف تو شاخه‌هایی که دارن تخصصی کار میکنن آشنا بشید و ببینید خط مشی سازمانی اونا چه طوری تعریف شده. بذارید یک مثال بزنم که دقیقا متوجه این مورد بشید.

ما تو ایران شر... (بیشتر)

۴
علی ورزشی ، توسعه دهنده شیرپوینت

باید اول نماینده‌های رسمی اون شاخه رو بشناسید تو ایران که دارن تو چه حوزه‌هایی فعالیت میکنن تا بتونید از سایت رسمی اون شرکت آی‌دی مدرکتون رو هر جا که شما رو به عنوان نیروی کار خواستن استعلام بگیرن. مثلا نماینده رسمی دوره‌های لینوکس در ایران یا LPI ... (بیشتر)

۵
نیکلاس ،

من بعد از یک سال از دانشگاه انصراف دادم و اگر برگردم دوباره همینکارو میکنم. قطعا شما حتی دانشگاه هم برین خیلی چیزا هستن که باید خودتون یاد بگیرین ولی فقط این نیست که دانشگاه بدرد میخوره یا نمی‌خوره. شما دانشگاه برین ذهنتون از یه نظر راحت‌تره حداقل ... (بیشتر)

۴
صنم والی زاده ، کارشناس ارشد جهانگردی

خب من یه سرچی زدم، ببینید اگه از نظر هزینه‌ای بخواییم بهش نگاه کنیم من فکر می‌کنم کاری براتون خیلی بهتر باشه، چون برای تحصیل باید اونقدری پول همراهتون باشه که یه سالی خودتونو بچرخونین حداقل. رشته‌تون که عالیه، فقط زبانتون در چه حده؟ آیلتس دارین؟

اما... (بیشتر)

۵
محمد ، مهندسی نرم افزار

بله یه سری دانشگاه‌ها هستن که این امکان رو بهتون میدن. مثلا:

  • دانشگاه دلوار
  • دانشگاه نیواورلئان
  • دانشگاه دیتون
  • دانشگاه آرکانزاس
  • دانشگاه آیووا
  • دانشگاه ایالتی نیویورک
  • دانشگاه درکسل
  • ...

در مورد هر کدوم از این‌ها اگر اطلاعات تکمیلی می‌خواید، می‌تونید مقاله دانشگاه... (بیشتر)۲۱

۹
مینا ،

ببینید به نظر من آلمان می‌تونه یه گزینه مناسب باشه براتون چون به هر حال یکی از قطب‌های صنعتی دنیا هستش. به نظرم مقاله مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل۲۱ میتونه خوب راهنمایی‌تون کنه.

مطلب زیر رو هم مطالعه کنید:

مدارک مورد نیاز تحصیل در بلژیک

برای متقاض... (بیشتر)

۸
👤 Top Contributors