برو به محتوای اصلی

تجربه در زندگی
تجربه در زندگی
تعاریف موضوع:
دسته‌بندی

آیا در مورد تجربه در زندگی سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره تجربه در زندگی بپرس!

دو تا از مهمترین ثروت‌های آدمی:

  1. اعتقاداتش
  2. مسئولیت‌پذیری‌اش.

جالبه که هر دو رو همین الان می‌تونی داشته باشی. پس برای به دست آوردن و حفظشون تلاش کن.

۳

برای من، بزرگترین علت این بود که اصولاً نگاه درستی به مقوله‌ی عادت و تغییر دادنش نداشتم.

اینکه فکر کنیم عادت‌ها را میشه به راحتی تغییر داد بزرگترین اشتباهه و اینکه فکر کنیم انگیزه و اراده بزرگترین ابزار برای این مسئله است هم یکی دیگه از اشتباهات می‌... (بیشتر)

۳

پیشنهاد می‌کنم این مقاله۲ را بخوانید. به صورت موثری به مقوله شانس پرداخته.

 

۳
پویا عبدی ، مشاور روانشناس

تحقیقات نشان داده است که ظرفیت امید به زندگی در همۀ افراد وجود دارد و حتی اگر در برخورد با موانع امید خود را از دست بدهند، باز هم می‌توان به آن‌ها آموزش داد که چگونه امیدوارانه فکر کنند. برای آموزش امیدواری، آموزش‌هایی در رابطه با عناصر سه‌گانه امی... (بیشتر)

۳
پویا عبدی ، مشاور روانشناس

به دنبال یک راهنما باشید

برای حل مشکل و ترک خود ارضایی خجالت نکشید. با اینکه ممکن است فکر کنید این یک رفتار سالم است اما در نهایت ممکن است به حدی برسید که نتوانید در مقابل میل به خود ارضایی مقاومت کنید. مشاوران و روانشناسان، افرادی هستند که در این ز... (بیشتر)

۳

یک خودروی نو و به اصطلاح صفر کیلومتر در 30 هزار کیلومتر اول تقریبا (در صورت سلامت فنی کارخانه‌ای) فقط به بنزین و روغن و یکسری قطعات مصرفی مثل لنت و تسمه احتیاج داره. بین کیلومتر 30 هزار تا 60 هزار لوازم مصرفی گران‌قیمت‌تری برای ماشین نیاز هست که ام... (بیشتر)

۳
پویا عبدی ، مشاور روانشناس

همیشه باید از خود سوال‌های اساسی بپرسید. هدف‌تان از خودشناسی چیست؟ چرا می‌خواهید معنایی برای زندگی‌تان پیدا کنید؟ مگر شما نمی‌توانید مانند حیوانات صرفاً براساس غریزه و طبیعت‌تان عمل کنید؟ بنظر می‌رسد نکته اصلی همین جاست. انسان تنها موجودی است که زب... (بیشتر)

۴

سفته را می‌شود از هر جایی تهیه کرد، از دستفروش‌های توی بازار گرفته تا بعضی از دکه‌های روزنامه‌فروشی اما مطمئن‌ترین محل برای تهیه این سند، شعبه‌های بانک ملی است.

اگر سفته را از جای نامعتبر بخرید ممکن است مبلغی بیشتر از آنچه مصوب است از شما بگیرند. حت... (بیشتر)

۲

سفته در اغلب شعب بانک ملی موجود است و قیمت رسمی هم دارد. ولیکن برخی دکه‌های روزنامه‌فروشی و مغازه‌ها نیز سفته عرضه می‌کنند که معمولا قیمت آن تا دو برابر قیمت رسمی عرضه می‌شود. بنابراین بهتر است برای خرید سفته به نزدیک‌ترین شعبه بانک ملی مراجعه کنید... (بیشتر)

۲
کیمیا فارمد ، داروگیاهی، محصولات آرایشی بهداشتی و تجهیزات مصرفی پزشکی

توضیحاتی در خصوص روغن خراطین:

این فرآورده از کرم سرخ خاکی خشک شده و روغن زیتون ساخته شده است. ماده موثره اسید آمینه در فرآورده تعیین مقدار شده است. روغن خراطین از اعجاز طب سنتی بوده و استفاده از آن نتایج بسیار شگفت‌آوری در پی خواهد داشت. این روغن هم... (بیشتر)

۳
👤 Top Contributors