برو به محتوای اصلی

مسافرت
مسافرت
تعاریف موضوع:
دسته‌بندی

آیا در مورد مسافرت سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره مسافرت بپرس!

قشمرو | qeshmro
راهنمای گردشگری ویژه جزیره قشم

حتما قبل از سفر به جزیره قشم این مقاله (جزیره قشم Qeshm island راهنمای سفر)۱۲ رو مطالعه کنید تا کلی اطلاعات در مورد قشم دریافت کنید.
 

قشم، جزیره عجایب هفتگانه
قشم، جزیره عجایب هفتگانه

خب سن قانونی تو کشور ما به عنوان 18 سال بیان شده.

در اینصورت هیچ نیازی به اجازه از سرپرستش نیست چون این قانون از لحاظ شرع هم صدق میکنه و اینکه یه دختر یا پسر در سن 18 سالگی صاحب اختیار خودشون هستن و عقل انسان در سن 18 سالگی تقریبا رشد لازم رو کرده پ... (بیشتر)

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

شما میتونید با استفاده از سامانه 141 و انتخاب مسیری که در پیش دارید با وارد کردن کد مبدا و مقصد اون شهری که قراره سفر کنید بهترین و امن‌ترین و بهینه‌ترین مسیر‌ها رو مطلع بشید. ما از این سامانه یک بار برای سفر از تهران به بندرعباس استفاده کردیم که خ... (بیشتر)

پویا غفاری
بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی مد فیزا

تا ۴ تا میتونی ببری. البته اگر با ماشین شخصی‌تون بری میتونی بیشتر هم ببری.

ناشناس

به نظر من برای تور چین۱۸ بهتره یه تور ترکیبی از شهرهای شانگهای پکن و گوانژو بگیرید. بهترین شهرها این‌ها هستند.

پاسخمسافرت

جهت اخذ تورهای لحظه آخری وارنا به صفحه تور وارنا۹۸ سایت لحظه آخر دات کام مراجعه کنین.

ناشناس

به نظر من ترجیحا برو مسکو. من خودم تور مسکو ۱۶خریدم رفتم روسیه شهر قشنگیه. البته سن پترزبورگ هم انتخاب خوبی می‌تونه باشه. 

بستگی داره به نوع غذای اون شهر یا کشور. مثلا دوست ندارم وقتی میرم تایلند غذاهای عجیب و غریب مثل سوسک و کرم و... رو امتحان کنم. اما اگه مواد غذایی تشکیل دهنده اون غذا معقول باشه بدم نمیاد که امتحان کنم و ترجیح می‌دم که یکبار هم که شده این ریسک رو بک... (بیشتر)

فاطمه فتحی

بالاترین دما در تابستان حدود 46 درجه سانتی‌گراد بوده و همچنین در مرداد ماه با بیشترین درجه از رطوبت رو به رو می‌باشد، در فصل تابستان زندگی در جزیره قشم بسیار سخت و طاقت‌فرسا بوده به گونه‌ای که برخی از ساکنان جزیره به منطقه‌ای دیگر کوچ می‌کنند. همچن... (بیشتر)

داود متولی زاده
موسس شرکت هلینوس-دکتری هوش مصنوعی-رباتیکز

اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم، بله سایت نت‌برگ، به این‌ها تور‌های لحظه آخری میگن که معمولا توسط کسانی که رزرو شده کنسل میشه و قیمت خیلی پایین‌تری هم دارن.

👤 Top Contributors