برو به محتوای اصلی

ورزش
ورزش
تعاریف موضوع:
دسته‌بندی

آیا در مورد ورزش سوال دارید؟

همین الآن عضو شو و به صورت ناشناس یا عمومی سوالتو درباره ورزش بپرس!

گنجایش این ورزشگاه ۷۸٬۱۱۶ صندلی است تا پیش از نصب صندلی در ورزشگاه، گنجایش این ورزشگاه ۱۰۰ هزار نفر بود؛ اما پس از نصب صندلی و اعلام تعداد دقیق صندلی‌ها، گنجایش اسمی ورزشگاه به ۷۸٬۱۱۶ نفر کاهش یافت.

۱
پویا عبدی ، مشاور روانشناس

تاثیر ورزش بر مغز به دلیل ایجاد تغییرات بیولوژیکی در بدن ایجاد می‌شود که مزایایی مثل حفاظت در برابر بیماری‌های قلبی و دیابت، بهبود خواب و کاهش فشار خون را به همراه دارد. ورزش‌های سخت (به شکل سالم)، باعث ترشح هورمون آندورفین (معروف به هورمون حس خوب)... (بیشتر)

۲
پویا عبدی ، مشاور روانشناس

شنا

شنا جزء یکی از ورزش‌های بسیار مفید برای کودکان بیش‌فعال می‌باشد. از فواید آن می‌توان به تقویت اندام‌ها و عضلات بدن، کمک به رشد استخوان‌بندی کودک، کمک به تنفس بهتر کودکان، افزایش حجم ریه‌ها، منظم کردن الگوی خواب شبانه و رشد اعتماد بنفس و احساس اس... (بیشتر)

۳

استقلال 

۱

سایت آنتن تقریبا اکثر فوتبال‌های مهم رو پوشش میده.

۲
محسن ،

چند سال پیش از یک منبع موثق شنیدم (یا شاید هم خواندم) که بیشترین مقدار هورمون رشد در حدود ساعت 12 شب ترشح می‌شود (یا بیشترین مقدار در این زمان جذب می‌شود) که اگر خصوصا بچه‌ها که در سن رشد هستند در این زمان خواب باشند بیشترین تأثیر را در رشد آنها دا... (بیشتر)

۳

برای افزایش وزن با بدنسازی باید توجه کنید که هیچ فعالیتی به خودی خود باعث چاقی و یا لاغری افراد نمیشه. شما باید در کنار فعالیت بدنی که دارید، مصرف مواد غذایی خودتون رو کنترل کنید. برای چاق شدن و اضافه کردن وزن شما باید میزان کالری دریافتی در طول رو... (بیشتر)

۳
حسین شیرگیر ، مدیر پروژه در کنسرن ایرباس - بماردیر

فوتبال از روزی که پیدا شد هیچ وقت ما را تنها نگذاشته است همیشه برای ما سوپرایزهای اعجاب‌انگیزی داشته است مطمئنم با تمام شدن این ستاره‌ها نیز ستاره‌های درخشان‌تری در آسمان فوتبال ظهور خواهد کرد. این معجزه فوتبال است.

۴
حسین شیرگیر ، مدیر پروژه در کنسرن ایرباس - بماردیر

علی کریمی به خاطر حضور نیمه موفق در بایرن مونیخ.

۴
حسین شیرگیر ، مدیر پروژه در کنسرن ایرباس - بماردیر

بستگی به این دارد منظور از بازی‌های فوتبال کدام بازی‌ها است اگر بازی‌های ایران مدنظر دارید که شبکه ملی آن را پخش می‌کند در داخل ایران آن را می‌توانید از سایت‌های مختلف همانند تلوبیون، آنتن، سایت پخش زنده شبکه ملی و یا مستقیما از سایت شبکه سه نگاه ک... (بیشتر)

۷
👤 Top Contributors