برو به محتوای اصلی
پویا عبدی
مشاور روانشناس
۷ ماه پیش پرسیده شده

برای ساختن بهترین زندگی چه باید کرد؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

پویا عبدی
مشاور روانشناس

دستیابی به بهترین زندگی با به کار گیری مهارت‌ها

برای موفقیت در کار، داشتن مهارت مهم‌تر از داشتن سرمایه است. پس اگر سرمایه کافی ندارید نگران نباشید داشتن مهارت و میل به پیشرفت به کمک‌تان می‌آید تا بتوانید به درآمد ماهیانه‌ای که مد نظرتان است برسید. شاید نسبت به کسی که سرمایه اولیه دارد زمان بیشتری صرف کنید ولی مطمئن باشید حس رضایتی که از موفقیت خود به دست می‌آورید بیشتر می‌شود. در این صورت می‌توانید به زندگی بهتر دست یابید.

تغییر سبک زندگی راهی برای رسیدن به بهترین زندگی

با تغییر در سبک زندگی و افزایش مهارت‌های خود در زمینه‌های مختلف می‌توانید به زندگی خوبی که انتظار دارید دست پیدا کنید. با انگیزه برای بهتر شدن زندگی‌تان و کسب درآمد بیشتر تلاش کنید تا بتوانید به ایده‌آل‌هایتان نزدیک‌تر شوید. برنامه‌ریزی داشته باشید و سبک زندگی خاص خودتان را خلق کنید. به عنوان مثال صبح‌ها زودتر بیدار شوید، ورزش صبحگاهی داشته باشید، مهارت‌های مدیریت استرس را به کار ببرید تا با انرژی بیشتری روز خودتان را آغاز کنید. 

آینده‌نگری برای ساختن بهترین زندگی

یکی از بزرگترین توانایی‌های انسان، توانایی تصور کردن چیزهایی ست که اکنون وجود ندارد. پس این امکان را برای شما فراهم می‌کند که به آینده فکر کنید؛ بنابراین شما قادر هستید در جهت آینده‌ای که می‌خواهید قدم بردارید. این خیال‌بافی‌ها علاوه بر لذت‌بخش بودن می‌تواند الهام‌بخش شما برای داشتن زندگی خوب باشد.

منبع‌: برای ساختن بهترین زندگی چه باید کرد؟۹