برو به محتوای اصلی
ناشناس
۱۰ ماه پیش پرسیده شده

دادن خبر بارداری به همسر چگونه است؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

پویا عبدی
مشاور روانشناس

استفاده از صدای ضربان قلب جنین

صدای قلب جنین یکی از زیباترین ملودی‌های دنیا است و لذت شنیدن آن با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست. می‎‌توانید صدای قلب نوزاد خود را از پزشک بگیرید و آن را به همسرتان هدیه کنید. این سورپرایز به یک لحظه ماندگار تبدیل خواهد شد.

دادن خبر بارداری به همسر با استفاده از وسایل نوزاد

چند دست وسیله نوزاد مانند لباس و یا کفش بخرید و آن را در جایی از خانه بگذارید یا به همسرتان هدیه دهید. زمانی که همسرتان لباس‌ها را پیدا کند، بسیار شگفت‌زده و سورپرایز خواهد شد.

تصاویر سونوگرافی

می‌توانید تصاویر سونوگرافی خود را کادو کرده و یادداشتی از طرف خود یا فرزندتان بر روی آن بنویسید. این تصاویر را در زمانی مناسب به همسرتان هدیه کرده و به این صورت خبر خوش را به او بدهید.

چاپ نوشته روی لیوان

شرکت‌های فراوانی وجود دارند که می‌توانند عکس یا نوشته مورد نظر شما را بر روی لیوان و ماگ طراحی کنند. می‌توانید عبارت‌هایی همچون "تبریک میگم عزیزم! داری بابا می‌شی" را ته لیوان چاپ کنید. همسرتان را به یک نوشیدنی لذت‌بخش دعوت کنید تا پس از نوشیدن آن متوجه یادداشت شود.

آلبوم عکس

می‌توانید برای دادن خبر بارداری، آلبوم عکس‌هایتان را بهانه کنید و با همسرتان به تماشای آن بنشینید. در صفحه آخر عکس سونوگرافی خود را بگذارید تا همسرتان پس از دیدن عکس‌ها، از دیدن آن شگفت‌زده شود و متوجه بارداری شما شود.

نقاشی

این روش زمانی جالب است و کاربرد دارد که شما یک فرزند دیگر نیز داشته باشید. از فرزند خود بخواهید که تمام اعضای خانواده را به همراه یک عضو جدید نقاشی کند. به این صورت هم به فرزندان خبر بارداری خود را می‌دهید و هم می‌توانید آن را هدیه کرده و به همسرتان بدهید.

منبع: خبر بارداری به همسر | راهکارهایی خلاقانه برای زنان۸