برو به محتوای اصلی

بهترین روش برای اندازه‌گیری (Customer acquisition cost - CAC - هزینه به دست آوردن مشتری) در Stageهای مختلف یک استارت‌آپ چیه؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جواب‌کو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

گیم پارت

ابتدا باید یک کمپین برگزار کنید و با بودجه مناسب آن را اجرا کنید. سپس تعداد کل افراد به دست آمده و تعداد افراد آشنا شده و مقدار برندسازی تقسیم کنید به دست می‌آید.

سعی کنید از روش‌های کم هزینه مثل تولید کتاب استفاده کنید.

۷
پویا غفاری، بنیانگذار و مدیرعامل فروشگاه اینترنتی مد فیزا

مشتری انسانی هست که پولی در مقابل خدمات شما خرج میکند (البته این معیار برای بعضی اپ‌ها مثل تلگرام و یا واتساپ مثتثنی است). کمپینی تشکیل دهید و هزینه این کمپین را تقسیم بر تعداد مشتری‌هایی که دقیقا از همان کانال به دست آورده‌اید کنید، این رقم همان هزینه به دست آوردن مشتری هست. 

۵

سوالات مرتبط

ما سامانه‌ای برای جستجو، مقایسه و رزرو بهترین سالن‌های زیبایی تحت سایت barberfind.ir پیاده‌سازی کردیم (اپ هم در برنامه داریم). به دلیل عدم امکان حضور در تهران نمی‌تونیم شتاب‌دهنده بریم کسی مشتاق به همکاری هست؟ در کمتر از یک ماه فعالیت و معرفی در اینستاگرام 50 تا کاربر هم جذب کردیم و روی مدل درآمدی و اندازه بازار و رقبا هم کار کردیم و برنامه‌هایی هم برای گسترش این طرح داریم؛ ولی به دلیل دست تنها بودن و عدم معرفی مناسب نیاز به کمک داریم. اگر مایل به همکاری هستید پیشنهادتون رو بفرمایید و اگر نه نظرتون رو هم در مورد این سایت بگید؟

آمار سوال

۲۷ نمایش
۰ دنبال‌کننده
۳ ماه پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار