برو به محتوای اصلی
۸ ماه پیش پرسیده شده

آیا در ویندوز 7 می‌توان تمام آیکون‌های دسکتاپ را به ناگهان پنهان کرد؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

محسن

با راست کلیک در فضای خالی دسکتاپ و از زیر گزینه‌های View با انتخاب گزینه‌ی «Show desktop icons» می‌توانید آیکون‌های دسکتاپ را محو کنید.

ولی پیشنهاد می‌کنم اگر می‌خواهید صفحه نمایش را از دید کسی مخفی نگه دارید با استفاده از کلیدهای ترکیبی Windows+L ویندوز را قفل کنید یا اگر قفل نداشته باشد به صفحه‌ی Login وارد می‌شود.

شادی اروانه

نرم‌افزار Stardock Fences، نرم‌افزاری مفید در زمینه مرتب‌سازی آیکون‌های ویندوز می‌باشد که شما با کمک آن به آسانی می‌توانید آیکون برنامه‌هایی که بیشتر با آنها سر و کار دارید را مرتب‌سازی کنید و دسترسی خود را به آنها سریعتر کنید. نرم‌افزار Stardock Fences به شما این امکان را می‌دهد تا آیکون‌های دسکتاپ را دسته‌بندی کرده و ضمن زیباتر کردن محیط کاری خود دسترسی به برنامه‌ها را نیز آسان‌تر کنید و همچنین سرعت عمل خود را افزایش دهید. شما می‌توانید برنامه‌هایی را بر اساس کارهای روزانه، هفتگی و ماهیانه دسته‌بندی کنید و امکان محو کردن آیکون‌ها بر روی دسکتاپ نیز در این برنامه گنجانده شده است. Stardock Fences می‌تواند برای تمامی افرادی که روزانه با برنامه‌های زیادی سر و کار دارند مفید واقع شود و مانند یک میانبر واقعی عمل کند.

سوالات مرتبط

سوال مشابهی موجود نیست.

آمار سوال

۱۱ نمایش
۱ دنبال‌کننده
۸ ماه پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار