برو به محتوای اصلی
۲ سال پیش پرسیده شده

اگه ۲۰ میلیون داشته باشید باهاش چیکار می‌کنید؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربه‌تون رو به اشتراک بگذارید!

ناشناس

اگر بخوام این پول رو پس‌انداز کنم ترجیح می‌دم به جای اینکه در بانک بذارمش، طلا یا سکه بخرم که هم می‌تونم ازشون استفاده کنم و هم اینکه هرموقع به پول نیاز داشتم می‌فروشمشون. در حال حاضر با 20 میلیون تومن به نظرم نمی‌شه سرمایه‌گذاری دیگه‌ای کرد.

مهدی درویشی
دانشجوی مهندسی نرم افزار / طراح گرافیک / مدرس مهارت های توسعه فردی
  • برای یادگیری یک مهارتی و تخصصی که دوست دارم خرج میکنم و سعی میکنم با اون مهارت به درآمد برسم.
  • نگه میدارم و خرج‌هامو با اون میدم و شروع به یادگیری یک مهارت میکنم (خودآموز) که با اون به کسب درآمد برسم.
  • شاید کمی روی ارزهای دیجیتال هم سرمایه‌گذاری میکردم.
  • شاید یک مانیتور منحنی بسیار بزرگ بگیرم :))

باید بیشتر فکر کنم.

علی ورزشی
توسعه دهنده شیرپوینت

استارتاپ ایران رنتر۵۳ یک پلتفرم اجاره وسایل است که در یک سوی پلتفرم، مشتریان می‌توانند وسایل مورد نیاز را اجاره کنند و از سوی دیگر با اجاره دادن وسایل درآمد کسب کنند. اجاره با امکان مالکیت یکی از روش‌های اجاره وسایل در ایران رنتر است که اجاره‌کنندگان پس از ۱۲ ماه اجاره وسایل کاملا نو و آکبند مالک وسایل خواهند شد. در واقع اجاره با امکان مالکیت همچون خرید اقساطی است با این مزیت که اجاره‌کننده می‌تواند در صورت تمایل وسیله را به ایران رنتر عودت دهد.

منبع : زومیت

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سرمایه‌گذاری و امتیازاتی که به تامین‌کنندگان کالا‌ها تعلق میگیره میتونید از سایت ایران رنتر مراجعه کنید و از قسمت راهنمای تامین‌کنندگان تمامی قوانین مرتبط با نحوه سرمایه‌گذاری و امتیازات سرمایه‌گذاران رو مطالعه کنید. البته بنده هم خودم به تازگی با این پلتفرم آشنا شدم و در کل ایده جالبی که این استارتاپ داره سعی میکنم ورود کنم و ازش حمایت کنم و معرفی کنم به دوستان. سایت ایران رنتر از طرف سایت‌های رسمی خیلی مورد توجه قرار گرفته. البته پیشنهاد میکنم بخشی از این پول رو هم در قالب سرمایه‌گذاری در بورس در نظر بگیرید. مثلا کارگزاری مفید یکی از کارگزاری‌های خوب و حرفه‌ای در این زمینه هست. فقط توجه داشته باشید حتما سوالات متداول یا راهنماشون رو به دقت مطالعه کنید. همچنین میتونید با مراجعه به این کارگزاری از راهنمایی و مشاوره رایگان کارشناسای خبره‌ای که دارن استفاده کنید. میتونید با سرمایه‌گذاری غیر مستقیم در این کارگزاری هم در واقع برای خودتون یک پلن سرمایه‌گزاری در نظر بگیرید. سرمایه‌گذاری غیر مستقیم به این معنی هست که تامین سرمایه از طرف شما صورت میگیره و خرید و فروش در بورس به عهده خبره‌های بورس هست که در این زمینه فعالیت میکنن. البته ورود به بورس هم برای خودش پیش‌نیاز‌های داره که پیشنهاد میکنم فرایند یادگیری و تجربه در بورس رو به این روش پیش ببرید.

آمار سوال

۵۸ نمایش
۱ دنبال‌کننده
۲ سال پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه