برو به محتوای اصلی
محسن

من همیشه سعی کردم از انجمن‌های پرسش و پاسخ در اینترنت برای به اشتراک‌گذاری دانش‌هایم استفاده کنم خصوصا در بحث تجربه.

در حال حاضر دیجیکالا یکی از سایت‌های خوب در زمینه‌ی اشتراک‌گذاری تجربه‌ی استفاده از وسایل و ملزومات زندگی است که به همین خاطر من به آن خیلی علاقه‌مند شدم و از آن خیلی استفاده می‌کنم و همیشه تجربه‌ام را در آن ثبت می‌کنم.

طی یکی دو سال گذشته با سایت جوابکو آشنا شدم که واقعا امکانات منحصر به فرد و جذابیت خاص آن موجب علاقه‌ی من به آن شد. من پیش‌بینی می‌کردم که این سایت با این طراحی جالب و مبتکرانه پیشرفت زیادی می‌کند و از آن موقع با وسواس تمام در این سایت فعالیت می‌کنم و سعی می‌کنم هر پرسش و پاسخی به ذهنم برسد در آن مطرح کنم.

مطالب فوق را گفتم که بگویم به همین علت من هر مقدار زمان که لازم باشد به جواب پرسش‌هایم برسم یا به پرسشی جواب دهم صرف جوابکو می‌کنم و آرزوی موفقیت برای مدیران آن را دارم.

امیدوارم که امکانات این سایت باز هم بیشتر از گذشته شود.

۹
شقایق نبی‌بخش
خوشحالیم از اینکه با ما همراه هستید. موفق باشید.
علی ورزشی
خیلی هم خوبه محسن جان این طرز تفکر و این که سعی میکنی همیشه تجربه هاتو با دیگران به اشتراک بزاری ولی موضوع اینه که دقیقا پشت این اشتراک گذاری چه هدفی داری ؟ و اینکه قفط به سوال هایی جواب میدی که توشون تجربه داری یا اینکه اگه جواب رو بلد نباشی میری میپرسی و تحقیق میکنی و بعد میای جواب میدی ؟ مسلما اگه اون تایمی که داری تو جواب کو وقت میزاری و جواب میدی بری یه موضوعی رو مطالعه کنی خیلی به مراتب باید بهتر باشه درسته ؟ این که دغدغه داریم جواب بدیم یه بحثی هست و اینکه دغدغه اینو داشته باشیم از سوال طرف نکات ریزی که کلی میتوه باعث اگاهی بیشترش بشه رو هم بهش بگیم یه بحثی هست . در کل اگه واقعا دوستداری تجربه هاتو با بقیه بگی قبلش سعی میکنی بری باز یه مطالعه رو اون موضوع داشته باشی و بعد بیای جواب بدی یا اینکه در جا جواب میدی ؟
نمایش سوال
پاسخ‌های دیگر محسن