برو به محتوای اصلی

به نظرتون بزرگترین مشکل استارتاپ‌های ارائه‌دهنده خدمات آنلاین مثل نظافت منزل و غیره چیه؟

۱
ناشناس

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جواب‌کو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

مهدی رضایی ، تولید محتوا میکنیم انگار یا دیجیتال مارکتینگ شاید

بحث نیروی انسانی اصلی‌ترین مشکل هست، همه چیز به همون برمیگرده. یکی دیگه از مشکل‌ها دور زده شدن توسط نیرو هست اینم برمیگرده به همون نیرو.داشتم فکر میکردم چندتا مورد دیگه از تجربه هام یادم اومد .در مورد این که چه سرویسی بدین هم خیلی مهمه قطعا با شرایط الان یکم سرویس کارواش گرفتن از این مدل پلتفرما بعید به نظر میرسه نسبت به نیاز های اولیه مردم ولی بعضی از سرویس ها واقعا اگه نباشن مشتری مایوس میشه .سرویس ها تاسیسات کاملا جزوه سرویس های هست که خواهان زیاد داره و اگه توی زمانتون کاملا صادق و سریع رفتار کنید مشتری به شدت وابسته میشه 

۸
عرفان آریان‌منش، دیجیتال مارکتر و طراح تجربه کاربری
  • بزرگترین مشکلشون پول هنگفتی‌ است که باید برای مارکتینگ و تبلیغاتش هزینه شه. این نیاز به فرهنگ‌سازی و تبلیغات آفلاین و محیطی به صورت گسترده داره. 
  • یکی دیگه از مشکلاتی که به فکرم میرسه اینه که خیلی از سرایدارهای ساختمان‌های اداری و مسکونی این سرویس نظافت رو به ساکنین ساختمونشون با سرعت دسترسی بالا و هزینه مناسب ارائه میدن و عوض کردن این عادت در مردم دشواره.
  • با این اوضاع اقتصادی آدم به افرادی که میشناسه هم به سختی اعتماد می‌کنه، چه برسه به غریبه!
۷

سوالات مرتبط

ما سامانه‌ای برای جستجو، مقایسه و رزرو بهترین سالن‌های زیبایی تحت سایت barberfind.ir پیاده‌سازی کردیم (اپ هم در برنامه داریم). به دلیل عدم امکان حضور در تهران نمی‌تونیم شتاب‌دهنده بریم کسی مشتاق به همکاری هست؟ در کمتر از یک ماه فعالیت و معرفی در اینستاگرام 50 تا کاربر هم جذب کردیم و روی مدل درآمدی و اندازه بازار و رقبا هم کار کردیم و برنامه‌هایی هم برای گسترش این طرح داریم؛ ولی به دلیل دست تنها بودن و عدم معرفی مناسب نیاز به کمک داریم. اگر مایل به همکاری هستید پیشنهادتون رو بفرمایید و اگر نه نظرتون رو هم در مورد این سایت بگید؟

آمار سوال

۳۲ نمایش
۱ دنبال‌کننده
۲ بار پرسیده شده
۳ ماه پیش پرسیده شده
آخرین بار ۲ ماه پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار