برو به محتوای اصلی

آیا با php و جاوا اسکریپت میشه در زمینه هک کاری کرد؟ (منظورم تست امنیت هست)

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

داود متولی زاده ، موسس شرکت هلینوس-دکتری هوش مصنوعی-رباتیکز

تا جایی که دانش من هست جوابتون خیر هست برای موارد تست امنیت و تست هک از ابزار‌هایی دیگه که در رابطه با این کار هست استفاده میشه.

این‌ها تنها ابزار برنامه‌نویسی هست. ممکنه در این‌ها باگی نوشته بشه توسط برنامه‌نویس که منجر به هک بشه اما ابزار این کار نیستند.

۸
مهدی محمدی ، برنامه نویس، توسعه دهنده بازی

با javascript میشه کارهای فوق العاده‌ای کرد! تاحالا شده بخواین یه امکانی که روی یک وب‌سایت قرار نداره رو بهش اضافه کنین؟ با js میتونین اون امکان رو (در صورتی که طرفِ کلاینت باشد) اضافه کنید!
به عنوان مثال، میتوانید رباتی طراحی کنید و از طریق مرورگر، به یک وب‌سایت بچسبانید تا اعمالی که با هوش مصنوعی بر روی آن پیاده کرده‌اید را انجام دهد. یا ممکن است تم یک سایت برایتان عذاب‌آور باشد در حالی که نمیخواهید از امکانات آن سایت بی‌بهره باشید. از همین روشی که ذکر کردم، میتونید تم اون سایت رو تا مدتی که نام class‌ها و id‌های تگهای html آن سایت تغییر نکند، به شکل دلخواه خود در آورید! حتی میتونید رباتی طراحی کنید که برای شما یک بازی آنلاین تحت مرورگر را انجام دهد (با بررسی شرایط و اعداد و ارقام و هوش مصنوعی مثلا بگوید فلان دکمه را در فلان زمان کلیک کن. یا حتی با دستورات شرطی که اگر فلان مقدار این بود، فلان کار رو انجام بده). جالب است که بدانید یکی از دلایل قرار دادن captcha، جلوگیری از همین مورد است.

۵

آمار سوال

۲۷ نمایش
۰ دنبال‌کننده
۶ ماه پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار