برو به محتوای اصلی

آیا کسی که دانش فنی و برنامه‌نویسی ندارد می‌تواند یک برنامه‌نویس را مدیریت کند؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جواب‌کو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

داود متولی زاده
داود متولی زاده،موسس شرکت هلینوس-دکتری هوش مصنوعی-رباتیکز

شما وقتی کاری رو بلد نباشی کارمندت رو نمی‌تونی به نحوه خوبی مدیریت کنی مخصوصا توی زمان‌بندی.

من مدیر‌هایی رو دیدم که توی این شرایط بودن و معمولا دو تا حالت نامناسب بوجود میاره. اولی اینه که کارمند شما رو دور میزنه چون به کار مسلط نیستید و نمی‌دونید حرفی که میزنه درسته یا نه و باید بپذیری و دوم اینکه باز به کار مسلط نیستید و درخواست‌هایی رو میدید که خصوصا  از لحاظ زمانبندی از واقعیت دوره و کارمندتون رو آزرده میکنید.

من پیشنهادم اینه اگر می‌خواید وارد حرفه‌ای بشید خصوصا مدیریتی که توش موفق باشید اول باید یاد بگیریدش مگر اینکه سرمایه داشته باشید بتونید این ضعف رو با سرمایتون پوشش بدید.

۷
حجت مردانه زاده
حجت مردانه زاده ،بنیان گذار افزونه ها دات کام - طراح و توسعه دهنده سیستمهای متن باز

باید دید که منظورتون از مدیریت چه چیزی هست. اگر صرف مدیریت زمان و پروژه باشه که خب بله با زمان‌بندی و چارت‌بندی وظایف میتونید این کار رو انجام بدید. اما اگر منظورتون فراتر از این مفهوم هست که مطمئناً در این صورت پاسخ منفی هستش چرا که هزاران اما و اگر در حین کار بوجود میاد که فرد وارد به کار خیلی راحت میتونید هر چیزی رو ادعا و یا درخواست کنه و چون هم شما اطلاعی ندارید مجبورید که صرفاً بهش اعتماد کنید!

و یا اینکه حداقل اگر نمیتونید خودتون اطلاعی کسب کنید در این زمینه؛ بگردید و تست کنید یک فرد معتمد پیدا کنید. 

۵

به نظر شما استیو جابز واقعا اندازه تمام نیروهایش بلد بود؟ 
پس بیشتر بر روی چگونگی مدیریت تمرکز کنین، استیو هم همیشه بهترین‌هارو کنار خودش جمع کرد. 

۳

سوالات مرتبط

ما سامانه‌ای برای جستجو، مقایسه و رزرو بهترین سالن‌های زیبایی تحت سایت barberfind.ir پیاده‌سازی کردیم (اپ هم در برنامه داریم). به دلیل عدم امکان حضور در تهران نمی‌تونیم شتاب‌دهنده بریم کسی مشتاق به همکاری هست؟ در کمتر از یک ماه فعالیت و معرفی در اینستاگرام 50 تا کاربر هم جذب کردیم و روی مدل درآمدی و اندازه بازار و رقبا هم کار کردیم و برنامه‌هایی هم برای گسترش این طرح داریم؛ ولی به دلیل دست تنها بودن و عدم معرفی مناسب نیاز به کمک داریم. اگر مایل به همکاری هستید پیشنهادتون رو بفرمایید و اگر نه نظرتون رو هم در مورد این سایت بگید؟

آمار سوال

👁️ ۲۶ نمایش
👤 ۰ دنبال‌کننده
🗓 ۲۶ روز پیش پرسیده شده
📈 آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار