برو به محتوای اصلی
سورنا
متخصص اعصاب
سال گذشته پرسیده شده

فرض کنید که ۱۰ میلیون تومان پس‌انداز دارید. برای چند برابر کردن آن چه روش‌هایی رو انتخاب میکنید؟! و مطمئن هستید که جواب میده؟!

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

دانیال نوری
مدیر محصول @بامیلو

کلیدی‌ترین شرط جواب به این سوال توی صورت سوال مطرح نشده! پول رو میخوایم توی چه زمانی چند برابر کنیم؟

میتونیم همه‌ی سناریو‌های مختلف حساب کنیم. 

پلن 10 ساله: اگه 10 میلیون پول رو توی صندوق‌های سرمایه‌گذاری بذارین (ساده‌ترین راهش از طریق پلتفرم آی بی شاپ۶۹ هست)، اینجوری سالی 22 درصد میگیرین که بعد از 10 سال تقریبا 7.30 برابر میشه، یعنی سرمایه 10 میلیونی شما تبدیل شده به 73 میلیون.

پلن 10 ماهه: با توجه به اینکه این تایم خیلی کمه، ریسک سرمایه‌گذاریش هم بالاست! پیشنهاد من سرمایه‌گذاری توی یکی از کوین‌های جدیدی هست که وارد حوزه‌ی بلاک‌چین میشن. لیست کوین‌ها رو میتونین از CoinMarketCap۶۱ ببینین. تعداد محدودی از این کوین‌ها آینده‌دار هستن و این آینده بستگی به توان تیم فنی، ارزش بازار و محصولی که تولید شده داره. تعدادی از این کوین‌ها توی یک بازه‌ی 1 ساله چندین برابر خواهند شد.

پلن 10 روزه: شرط‌بندی! پلتفرم‌های زیادی برای شرط‌بندی فوتبال/والیبال و غیره توی ایران هستن. این روش قطعا توصیه نمیشه ولی تنها راهی که میتونید توی 10 روز پولتون رو چند برابر کنید همینه!

قطعا روش‌های دیگه‌ای مثل راه‌اندازی بیزنس خودتون هم وجود داره، اما گزینه‌هایی که من مطرح کردم مواردی هستن که نیازی به تلاش خاصی از سمت شما ندارن و صرفا با سرمایه‌گذاری به نتیجه میرسن.

کاوه متمادی
مشاور تجارت الکترونیک و کسب و کار آنلاین

سه روش می‌تونید انجام بدید:

۱. ایجاد کسب و کار

۲. سرمایه‌گذاری در سایر کسب و کارها

۳. خرید دارایی

سوالات مرتبط

سوال مشابهی موجود نیست.

آمار سوال

۱۴۹ نمایش
۰ دنبال‌کننده
سال گذشته پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار