برو به محتوای اصلی

طی کردن دوره آکادمی آنالیتیکس گوگل چقدر زمان میبره؟

ناشناس

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جواب‌کو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

رسول زارع، موسس سایت ساز سی فایو see5.ir

برای یادگیری بنظرم میتونید از منابع خوب فارسی استفاده کنید، بلاگ نوین دات کام، وبسیما و پایگاه دانش میزبانفا ۶۹محتوا آموزشی خوبی تولید کردند.

گذشته از اینا یک دوره ویدئو آموزشی آنالیتکیز با زیرنویس فارسی هم آکادمی گرشا۴۸ گذاشته که میتونید از وب سایتشون تهیه کنید.

۹
داده پردازان راستین، راهکارهایی برای تجارت الکترونیک

آموزش‌های آنلاین زیادی در اینترنت برای گوگل آنالیتیکس موجود هست. آموزشی که فرادرس ارائه کرده 3 ساعت هست که با تماشای آن می‌تونید با ابزارهای آنالیتیکس آشنا بشید. اگر مشکل دسترسی به google education نداشته باشید می‌تونید از آموزش کامل‌تر گوگل هم استفاده کنید.

۷
شراگیم مرادی، متخصص دیجیتال مارکتینگ

اگر آموزش فارسی منظورتون هست سایت فرانش رو پیشنهاد میکنم که در یک ماه میشه سرفصل‌ها رو یاد گرفت ولی از اون مهمتر تجربه عملی هست.

۷
احسان خواجوی، موسس آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا

یادگیری هر بخش دیجیتال مارکتینگ رو نمیشه در قالب زمان محدود کرد. یادگیری دیجیتال مارکتینگ به کیفیت منابع آموزشی، دانش اولیه شما و از همه مهمتر، میزان وقتی بستگی داره که برای آموزش و تمرین صرف می‌کنید.آموزش بخش‌های مختلف گوگل آنالیتیکس در چند ساعت تموم میشه اما مسلط شدن به این بخش‌ها، کاربردشون و نحوه تحلیل کردنشون به میزان وقتی بستگی داره که به صورت عملی در نظر می‌گیرید.

دوره ویدئویی سه ساعته‌ای برای آموزش کامل و کاربردی گوگل آنالیتیکس تهیه شده که به همراه پشتیبانی آموزشی می‌تونه سرعت یادگیری شما رو افزایش بده: آموزش گوگل آنالیتیکس۳۳

۶

سوالات مرتبط

آمار سوال

۶۸ نمایش
۰ دنبال‌کننده
۱۰ ماه پیش پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار