برو به محتوای اصلی

نرم افزار حضور و غیاب بدون نیاز به دستگاه حضور و غیاب سراغ دارید؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

نرم‌افزار حضور و غیاب "تایمنیکس"۸۶ ابزار ساده و کاربردی برای مدیریت حضور و غیاب‌ها است. با این نرم‌افزار نیازی به استفاده از دستگاه حضور و غیاب یا دفتر و خودکار برای مدیریت حضور و غیاب‌ها و پرداخت مزد کارکنان نیست. 

۷
عزیز بنی هاشمی ، مدیر توسعه بازار شرکت دانش بنیان فناوری اطلاعات ثانیه

من تا سال 93 با شرکت کسرا در زمینه نرم‌افزارهای تخصصی حضور و غیاب همکاری داشتم. اون سال محصول جدیدی طراحی کردیم که به عنوان سرویس فروخته بشه و این امکان را داشت که شما (یک نفر) یا اعضای تیم ساعت ورود و خروج خودشون را ثبت کنند و بعد از تأیید بره برای محاسبه کارکرد. 

از آنجا که به نظر شرکت کسرا بزرگترین شرکترین نرم‌افزاری فعال تو این حوزه است شاید بهتر باشه که این شرکت را هم ازشون یک پیگیری بکنید. البته من مطمئن نیستم فروش این نسخه را دارند یا نه. 

شرکت کیمیاگران سرزمین رایانه ۶۱(کسرا) 

۵

در حال حاضر نرم افزاری که من میشناسم و با قیمت مناسبی هم عرضه می‌کنند تیک تایم۶۴ هست .

۳

سوالات مرتبط

فرض کنید در یک تیم استارت‌آپ با یک نفر کار رو شروع کردید و کار به مرحله بهره‌برداری رسیده و نیاز به کار فشرده‌تر هست ولی هم تیمی شما دانش فنی و مورد نیاز برای رد شدن از این مرحله رو نداره و نمیتونه به صورت agile کار بکنه، به طوری که خروجی کار تیمی همسطح یا پایین‌تر از خروجی کار انفرادی هست و کارهای انجام شده تا این مرحله هم بیشتر انفرادی بوده. توافق خاصی هم صورت نگرفته در ابتدای کار. به نظر شما بهتر نیست در همین مرحله جداسازی انجام بشه و ادامه کار به صورت انفرادی و در آینده با تیم قدرتمندتری انجام بگیره؟ (البته این سوال بیشتر جنبه اخلاقی داره تا فنی)

آمار سوال

۱۶۶ نمایش
۰ دنبال‌کننده
سال گذشته پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار