برو به محتوای اصلی
الناز نجفی ، مهندس کارشناس تجهیزات پزشکی

برخلاف اون چیزی که درباره‌ی خانم‌ها فکر میشه، کادوی گرون قیمت همیشه بهترین انتخاب نیست. البته شاید همسرتون با جواهرات و طلا خوشحال بشن، ولی این خوشحالی شاید تا چند ساعت یا فقط چند روز دوام داشته باشه. 

اگه میخواید که تولدشون به یاد موندنی بشه، میتونید کارهایی انجام بدید که نشون بدید که چقدر ایشون برای شما مهم هستن و چقدر وقت گذاشتین و سعی کردین تا خوشحالشون کنین. این بهترین هدیه است که ثابت کنید خوشحالیشون برای شما خیلی مهم هست. 

چیزهایی که من پیشنهاد میکنم چیزهایی هست که همسرم برای من انجام داده و من هر روز با به یاد آوردنشون ذوق میکنم و همیشه خوشحال میشم. البته سلیقه‌ای هست و سلایق و روحیات هر کسی منحصر به فرد هست. پیشنهادات من:

عکس‌های جالب و خاطره‌انگیزی که با هم دارید رو در ابعاد کوچیک پرینت کنید و مثلا از ریسه آویزون کنید و از دیوار خونه آویزون کنید و سورپرایزشون کنید. اینطوری تجدید خاطره هم کرده‌اید. میتونید یه قاب عکس زیبا بگیرید و یکی از عکس‌هایی که خیلی دوسش دارن رو داخلش بزارید. 

میتونید به یک بهونه‌ای همسرتون رو بفرستید بیرون از خونه و براشون شام درست کنید و یک میز زیبا بچینید با گل و شمع و وقتی اومدن خونه، با یه میز شام زیبا و آهنگ مورد علاقه‌تون (مثلا آهنگ عروسیتون) سورپرایزشون کنید. 

میتونید یک سفر کوتاه، حتی یک شبه، ترتیب بدید و چمدونتون رو جمع کنید و وقتی همسرتون رو با یک کیک کوچک ۲ نفره غافل‌گیر میکنید، بهشون بگید که سوار ماشین بشن تا ۲۴ ساعت رو دور از مشغله‌ها با هم در یک سفر کوتاه بگذرونید. 

میتونید از تمام دوستان و خانواده و عزیزان همسرتون بخواهید که از خودشون یک ویدئو کوتاه بگیرن و تولد رو تبریک بگن و برای شما بفرستن. بعد تمام این فیلم‌ها رو کنار هم بچسبونید و در یک جایی که انتظارشو ندارن شروع به پخش کردن ویدئو کنید. 

۲۶
الناز نجفی
داود رشادی موفق باشید :)
داود رشادی
عالی بود مرسی
نمایش سوال