برو به محتوای اصلی

نظرتون در ارتباط با لباس تیم ملی ایران در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ چیه؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

سامان وحدت ، برنامه نویس و توسعه دهنده وب ، طراح تجربه کاربری

طرح جالبی نداره. می‌تونست بهتر باشه. اگر یادتون باشه برای لباس کاروان ایران برای المپیک ۲۰۱۶ ریو دقیقا این مشکل رو داشتیم. طراحی بد لباس که مورد تمسخر خیلی‌ها قرار گرفت. و امروز در 2018 دوباره همون داستان تکرار شده. احتمال میدم دوباره یک طراح با ارائه طرح جدید و جایگزین مطرح بشه.

۸
مهدی صابری منش ، سرپرست برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات - متخصص کدینگ کالا (مهندسی صنایع - تکنولوژی صنعتی، کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی)

جام جهانی فوتبال فرصت مناسبی برای هر کشور هست که بتونه از طریق تیم فوتبالش، فرهنگ، تاریخ، سیاست و... رو نمایش بده چرا که میلیاردها نفر از این مسابقات دیدن میکنن. واقعا جای تأسف داره که هنوز طرح مناسبی برای پیراهن طراحی نکردن که نشان از کج‌سلیقگی مسئولین مربوطه هست. اگر به دوره قبل برگردیم می‌بینیم که نشان یوزپلنگ بر روی لباس واقعا ایده جالی بود هرچند که اون موقع هم عنوان شد که یوز ایرانی با یوز نقش شده بر روی لباس تفاوت ظاهری داره. الانم طرح‌های زیادی هست که میتونه تبلیغ خوبی برای موارد ذکر شده باشه. برای مثال میشه با نشون دادن نقشه ایران و درج عبارت Persian gulf، در معرفی نام خلیج فارس به صورت جهانی کمک کنیم یا با درج تصاویری مانند منشور کوروش یا تصاویری از پاسارگاد به معرفی قدمت و فرهنگ هزاران ساله ایران کمک کنیم.

۷