برو به محتوای اصلی

اگر هنگام برداشت مبلغ از عابر بانک، پول در دستگاه گیر کنه و به دست شما نرسه، چه کار می‌کنید؟

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

مهدی صابری منش ، سرپرست برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات - متخصص کدینگ کالا (مهندسی صنایع - تکنولوژی صنعتی، کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی)

بستگی به زمان اتفاق داره. اگر در ساعات کاری بانک باشه بدون اینکه دستگاه عابربانک رو ترک کنم از فردی میخوام که یکی از متصدیان بانک رو در جریان قرار بده. اگر در ساعات غیرکاری بانک مثل روزهای تعطیل یا خارج از ساعات اداری بود سعی میکنم بعد از مدتی صبر و در صورت عدم پرداخت پول، دکمه انصراف از ادامه عملیات بانکی رو بزنم و برای اطمینان از اینکه دیگه قرار نیست پولی از دستگاه و از حسابم بیرون بیاد یه عملیات بانکی دیگه مثل گرفتن موجودی کارت رو انجام بدم و در اولین فرصت و در صورت کم شدن وجه از حسابم موضوع رو به بانک مربوطه اطلاع بدم. خدا رو شکر در حال حاضر تو ایران دستگاه‌ها نهایت مبلغی رو که به مشتری میدن ۲۰۰ هزارتومان هست که اونقدرا استرس‌زا نیست.

۶

سوالات مرتبط

فرض کنید در یک تیم استارت‌آپ با یک نفر کار رو شروع کردید و کار به مرحله بهره‌برداری رسیده و نیاز به کار فشرده‌تر هست ولی هم تیمی شما دانش فنی و مورد نیاز برای رد شدن از این مرحله رو نداره و نمیتونه به صورت agile کار بکنه، به طوری که خروجی کار تیمی همسطح یا پایین‌تر از خروجی کار انفرادی هست و کارهای انجام شده تا این مرحله هم بیشتر انفرادی بوده. توافق خاصی هم صورت نگرفته در ابتدای کار. به نظر شما بهتر نیست در همین مرحله جداسازی انجام بشه و ادامه کار به صورت انفرادی و در آینده با تیم قدرتمندتری انجام بگیره؟ (البته این سوال بیشتر جنبه اخلاقی داره تا فنی)

آمار سوال

۳۲۵ نمایش
۰ دنبال‌کننده
سال گذشته پرسیده شده
آمار بازدید در این ماه

سوال رو به اشتراک بگذار