برو به محتوای اصلی

به نظر شما ادغام (Integrate) شدن جواب‌کو با چه سرویس‌های ایرانی یا غیرایرانی جذاب خواهد بود؟ می‌توانید یک مثال از نحوه استفاده این Integration بزنید؟

۱

من کجام؟ اینجا کجاست؟

در جوابکو می‌تونید در مورد هر موضوعی سوال کنید، به سوالای بقیه جواب بدید و تجربتون رو به اشتراک بگذارید!

مرتضی صادقیلر ، مسئول توسعه محتوا و مدیر رسانه

از اونجایی که پلتفرم جوابکو، همچون خواهر خوانده این سرویس که ویرگول باشد، از نوع user generated content یا UGC است، میتونم اینطور بگم که این دو سرویس، بستر فوق العاده ای برای داده کاوی و تحقیقات بازار به شمار میروند. مخصوصاً اینکه در جوابکو داده‌های بیشتری از مخاطبین، دریافت میشود و مخاطبین اینرسی کمتری برای بیان واقعیت دارند؛ میتوان گفت که آینده فوق العاده ای را میتوان برای این سرویس دید، به شرط استفاده البته!

پیشنهاد من همکاری این سرویس با سرویس‌های تحقیقات بازاری همچون نظر بازار هست. البته که آینده نظر بازار نیز در شرایط عدم قطعیت قرار دارد، اما قطعا ادغام ایندو یا همکاریشان، اثر بسیار موثری برای بقای نظر بازار و همینطور اثر سینرژیکی برای هر دو خواهد داشت.

۱۲

نمایش محتوا در محیط تلگرام بصورت instant view می‌تواند مفید باشد.

پی نوشت: خودکار سازی نیم فاصله قطعا مفید خواهد بود، ctrl+shift+2 اصلا یوزر فرندلی نیست.

۹
عباس نادری ، محقق امنیت اطلاعات

به نظرم جواب‌های خیلی جالب و محبوب رو میشه به اینستاگرام در قالب عکس منتقل کرد، خصوصا اگر طول کوچکی داشته باشند. اینطوری تعامل مردم عادی با این سیستم و فواید بسیارش بیشتر میشه.


مثل کوئورا هم میشه هر از گاهی جواب‌های خوب رو چکیده کرد و به صورت ایمیل یا در سرویس‌ها دیگر (مثل کانال تلگرام) فرستاد.

۸
محسن فرجی ، طراح و هم بنیانگذار دادسان

به نظرم باید به صورت API  و یا یک سرویس مکمل با وبسایت هایی مثل ویکی‌پدیا فارسی و سایت‌هایی از این قبیل که افراد برای گرفتن جواب یک سئوال خود وارد آن میشوند ترکیب کرد.

۷